SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

ARC Rynek i Opinia otworzyło Laboratorium Analiz Badawczych, na jego czele Michał Dubrawski

W ARC Rynek i Opinia ruszyło Laboratorium Analiz Badawczych (LAB) - nowy zespół ds. analiz i innowacji pod kierownictwem Michała Dubrawskiego. Zadaniem LAB-u jest wsparcie zespołów badawczych w zakresie projektowania i przeprowadzania oferowanych klientom analiz oraz rozwijanie nowych produktów badawczych.

Article

Laboratorium Analiz Badawczych w ARC Rynek i Opinia ma na celu skupiać i rozwijać kompetencje badawczo-analityczne firmy. Jest to interdyscyplinarna jednostka, skupiająca pracowników posiadających różnorodne doświadczenia i kompetencje – od badawczych począwszy, poprzez analityczne, na programistycznych kończąc. Zespół wspiera projekty zarówno na etapie konsultacji przygotowanych ofert jak i na etapie projektowania i przeprowadzania konkretnych analiz w już realizowanych badaniach.

LAB operuje na styku różnych obszarów, tworzy centrum kompetencyjne wspierające doskonalenie standardów w zakresie metod zbierania, analizy i przetwarzania danych, a także rozwija nowe produkty badawcze.

 Zarząd ARC Rynek i Opinia dał nam dużą przestrzeń i środki do działania - dzięki temu mamy możliwość realizacji śmiałych pomysłów i podejmowania się przedsięwzięć, na których zrealizowanie w innych działach brakowałoby czasu. Kreatywne podejście do odpowiadania na pytania klientów za pomocą różnorodnych technik badawczych i analiz to właśnie to, co wyróżnia LAB - podkreśla Michał Dubrawski, kierownik LAB-u.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: ARC Rynek i Opinia otworzyło Laboratorium Analiz Badawczych, na jego czele Michał Dubrawski

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl