SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Artur Miernik za Renatę Wiśniewską wiceprezesem ds. HR w Wirtualnej Polsce

Z początkiem kwietnia Artur Miernik obejmie funkcję wiceprezesa ds. HR w Wirtualnej Polsce. Wcześniej pracował m.in. w firmach Pelion, PKO BP i Unicredit Group.

Article

Poprzednio wiceprezesem ds. HR w Wirtualnej Polsce była Renata Wiśniewska, która odeszła z firmy w połowie ub.r., po ponad dwóch latach pracy. W ostatnim czasie obowiązki wiceprezesa ds. HR pełniła Iwona Wencel.

Artur Miernik poprzednio przez ponad rok zajmował stanowisko dyrektora pionu rozwoju zasobów ludzkich w Grupie Pelion. Wcześniej m.in. był dyrektorem pionu zarządzania personelem w PKO BP oraz pracował w Unicredit Group i Pioneer Pekao Investment Management.

Ukończył zarządzanie finansami w Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University oraz studia MBA na Uniwersytecie Gdańskim.

W ub.r. Wirtualna Polska zanotowała 415,1 mln zł wpływów ze sprzedaży (o 27,5 proc. więcej niż rok wcześniej) i 53,8 mln zł zysku netto (wobec 5,7 mln zł w 2015 roku).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Artur Miernik za Renatę Wiśniewską wiceprezesem ds. HR w Wirtualnej Polsce

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl