SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Artur Pęksyk kieruje marketingiem i sprzedażą w Porta KMI Poland

Artur Pęksyk objął stanowisko dyrektora pionu sprzedaży i marketingu, utworzonego w Porta KMI Poland. Wspierać go będzie Jacek Woźniak w nowej funkcji dyrektora sprzedaży.

Artur PęksykArticle

Porta KMI Poland połączyła departamenty sprzedaży i marketingu i utworzyła z nich jeden pion. Jego szef - Artur Pęksyk - będzie koordynował działania z tych obszarów, a także logistykę oraz eksport. Z firmą związany od 2006 roku, dotychczas był dyrektorem marketingu. Wcześniej był dyrektorem zarządzającym agencji reklamowej ITV. Ukończył filozofię i socjologię na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.

- Połączenie funkcji sprzedaży i marketingu w ramach jednego pionu to efekt doskonalenia procesów biznesowych w naszej firmie - mówi Łukasz Luto, wiceprezes i dyrektor zarządzający Porta KMI Poland.

Jacek Woźniak, dotychczasowy szef sprzedaży w Porta na Polskę, z Porta KMI Poland związany jest od 2005 roku. Zajmował się eksportem, marketingiem zagranicznym oraz handlem. Jest absolwentem Uniwersytetu Gdańskiego.

Producent drzwi Porta KMI Poland w 2017 r. sprzedała ponad 1,5 miliona skrzydeł i ościeżnic.

Dołącz do dyskusji: Artur Pęksyk kieruje marketingiem i sprzedażą w Porta KMI Poland

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl