SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

ATM Grupa na plusie. ATM Rozrywka z największym wzrostem przychodów

ATM Grupa w pierwszych trzech kwartałach br. zanotowała wzrost przychodów i zysku netto. Największe wpływy spółka notuje cały czas z produkcji telewizyjnej, ale najdynamiczniej rosną przychody reklamowe kanału ATM Rozrywka.

fot. Shutterstock.comArticle

Skonsolidowane przychody ze sprzedaży ATM Grupy w okresie od stycznia do września br. wyniosły 105,23 mln zł, czyli o 17,2 proc. więcej niż w analogicznym okresie ub.r.

Główne źródło przychodów Grupy to cały czas produkcja telewizyjna. Przychody z tego segmentu wyniosły w pierwszych trzech kwartałach br. 65,91 mln zł, czyli o 16,16 proc. więcej niż rok temu.
Na drugim miejscu są przychody z zarządzania aktywami trwałymi, które w analizowanym okresie wyniosły 23,91 mln zł, co oznacza wzrost o 16,37 proc.

Największą dynamikę, wynoszącą 23,61 proc., wykazały przychody z segmentu nadawania, czyli wpływy naziemnego kanału ATM Rozrywka. Uplasowały się one na poziomie 14,57 mln zł. Z kolei pozostałe przychody spółki wyniosły 840 tys. zł (wzrost o 12,42 proc.).

ATM Grupa na koniec września br. miała 9,78 mln zł zysku z działalności operacyjnej, wobec 7,97 mln zł rok wcześniej. Z kolei zysk netto spółki z działalności kontynuowanej wyniósł 10,95 mln zł, podczas gdy rok wcześniej wynosił 6,9 mln zł.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: ATM Grupa na plusie. ATM Rozrywka z największym wzrostem przychodów

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
lolik
To dzięki paraśmieciom
odpowiedź
User
siwy 13
jak to możliwe ?
odpowiedź