SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

ATM Grupa: nowe seriale i produkcje fabularne w 2011 r.

Producent telewizyjny, spółka ATM Grupa planuje uruchomienie nowych seriali w 2011 r., wyprodukuje też we współpracy z TVN film o Powstaniu Warszawskim. Firma liczy na pozytywny wpływ spółek zależnych na wynik grupy w nadchodzących kwartałach.

ATM Grupa: nowe seriale i produkcje fabularne w 2011 r.

"Oprócz kontynuowanych produkcji, planujemy także uruchomienie nowych seriali oraz filmów fabularnych, m.in. filmu na temat Powstania Warszawskiego, który będziemy realizować we współpracy ze spółkami TVN i Akson. Ukończenie w 2011 roku budowy ATM Studio pozwoli nam zrealizować zarówno duże widowiska z udziałem publiczności, jak i seriale oraz produkcje fabularne" - powiedział wiceprezes Maciej Grzywaczewski.

"Działalność naszych spółek zależnych z pewnością wpłynie pozytywnie na wyniki finansowe uzyskiwane w kolejnych kwartałach" - dodał Grzywaczewski,

W 2010 roku ATM Grupa, niezależnie od kontynuacji starszych produkcji, przygotowała trzy nowe seriale telewizyjne. Wśród kontynuowanych projektów najbardziej znanym jest serial "Ojciec Mateusz".

"Ogromna popularność serialu 'Ojciec Mateusz' sprawiła, że producent, spółka Baltmedia zdecydowała się na ekranizację kinową. Już rozpoczęły się prace nad scenariuszem pełnometrażowego filmu fabularnegona podstawie przygód księdza-detektywa w reżyserii Macieja Dejczera. Premiera kinowa zaplanowana jest na sezon zimowy 2012/2013" - poinformowała ATM Grupa.

Narastająco w I-IV kw. 2010 roku spółka miała 2,75 mln zł skonsolidowanego zysku netto wobec 0,27 mln zł zysku rok wcześniej, przy przychodach odpowiednio 113,34 mln zł wobec 101,39 mln zł.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: ATM Grupa: nowe seriale i produkcje fabularne w 2011 r.

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl