SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

ATM Grupa z portalem Wirtualna Polska

ATM Grupa, niezależny producent programów telewizyjnych, rozpoczął współpracę z portalem Wirtualna Polska.pl w zakresie tworzenia kontentu dla telewizji internetowej w portalu.

Poinformowała spółka w czwartkowym komunikacie.

"Od 18 grudnia 2006 roku działa nowe studio ATM Grupy w Warszawie. Jest to jedna z pierwszych firm producenckich, która stworzyła tego typu treści wyłącznie na potrzeby Internetu" - podała ATM Grupa.

Spółka poinformowała w komunikacie, że zespół redakcyjny przygotowuje codziennie kilka programów porannych: przegląd prasy, czy rozmowę z gościem. ATM Grupa dostarcza także codziennie alternatywny serwis zatytułowany "Nagie Fakty", gdzie prezenterowi towarzyszy modelka.

"Już od dawna widzieliśmy naszą wielką szansę w rozwoju tego typu form komunikacji z widzem" - powiedział cytowany w komunikacie Tomasz Kurzewski, prezes ATM Grupy.

"Jesteśmy przekonani o tym, że projekt odniesie sukces. Warto podkreślić, że jesteśmy jedną z pierwszych firm producenckich tej rangi, która zaangażowała się w tworzenie autorskich treści wyłącznie na potrzeby Internetu" - dodał.

Przychody ATM Grupy po III kwartałach 2006 wyniosły 56,46 mln zł, a zysk neto 13,71 mln zł.

Spółka posiada ok. 15 proc. udział w rynku, którego wartość szacuje się na 500 mln zł.

ATM Grupa produkuje programy telewizyjne na zlecenie Telewizji Polsat, Polskich Mediów (TV4), Telewizji Polskiej oraz Magna Entertainment.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: ATM Grupa z portalem Wirtualna Polska

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl