SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Autorskie pasma jesienią w Superstacji

Od 3 września wprowadzona została jesienna ramówka Superstacji. Postawą programu informacyjno - rozrywkowej telewizji jest podział dnia na kilkugodzinne pasma, które mają swoich stałych gospodarzy i własną specyfikę.

Autorskie pasma jesienią w Superstacji

Zmiany w ramówce czekają na widzów już od samego rana. "Poranne espresso" emitowane jest od 7.00 do 10.00 (do tej pory nadawano je od 6.00 do 10.00). W programie znaleźć można m.in. najświeższe informacje, przegląd bieżącej prasy, rozmowy z gośćmi oraz ciekawe porady. Widzów od rana w dobry nastrój wprowadzają Karolina Kawska i Bernard Kierat.

Od 11.00 do 15.00 w dni powszednie pojawia się nowy blok programowy zatytułowany "Raport", którego gospodarzami są Luiza Zając i Jacek Zimnik. W tym paśmie prowadzący wraz z goścmi relacjonują na bieżąco najważniejsze wiadomości dnia. Z kolei emitowane od 15.00 do 17.00 nowe pasmo "Tea Time" to również informacje i rozmowy z gośćmi, ale prezentowane w nieco luźniejszej formie. Prowadzą Marta Walerzak i Karolina Szymańska.

Kolejną nowością jest blok "Superstudio" nadawany w tygodniu od 17.00 do 20.00. Widzowie znajdą w nim m.in. wywiady oraz reportaże przygotowane przez dziennikarzy kanału. Gospodarzami programu są Alina Markiewicz, Donata Chruściel oraz Michał Bebło.
W jego ramach od poniedziałku do czwartki o 19.30 emitowany jest także autorski magazyn Mariusza Ziomeckiego "Rezonans", a w piątki - program Roberta Patolety i Violetty Paprockiej "Czarno na białym".

Natomiast od 20.00 do 24.00 Superstacja zaprasza na "Finał dnia", prowadzony przez Monikę Podyma i Konrad Węża. W ramach tego pasma widzowie mogą zobaczyć kilka autorskich propozycji m.in. program Elizy Michalik "Do Elizy", prowadzony przez Jarosława Pajraszewskiego "W Punkt", czy "Krzywe zwierciadło", które będzie mieć nowych prowadzących. Na koniec emitowane jest "Podsumowanie dnia".

Kilkugodzinne bloki programowe pojawią się także w weekendy, które składać się będą jednak przede wszystkim z wielu autorskich audycji. W soboty widzowie obejrzą m.in. program Katarzyny Romanowskiej "Super pasja" w którym dziennikarka będzie sprawdzać się w sportach ekstremalnych. Poza tym pojawią się programy: "Przyjaciele Superstacji", "Oko w oko" czy "Weekend na żywo".

Z kolei niedzielną ramówkę wypełnią w dużej części znane już widzom programy publicystyczne jak "Słoń a sprawa Polska", "Puszka Paradowskiej" czy "Salon polityczny". Będą także nowości m.in. "Nagłówki tygodnia" i "Sekrety sukcesu".

Jeszcze do końca tego roku Superstacja zamierza uruchomić kilka kolejnych ośrodków regionalnych. Powstaną redakcje we Wrocławiu, Katowicach, Poznaniu, Łodzi i Zakopanem. Obecnie kanał dysponuje oddziałami w Krakowie i Gdańsku.

Superstacja nadaje od października 2006 roku. Obecnie dociera do ok. 4,5 mln gospodarstw domowych poprzez sieci kablowe i platformy cyfrowe Cyfra+ i Cyfrowy Polsat. Udziały kanału w rynku telewizyjnym w sierpniu br. wyniosły 0,21 proc. (dane AGB Nielsen Media Research).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Autorskie pasma jesienią w Superstacji

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl