SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Bank Pekao na powrót do szkoły proponuje Konto Przekorzystne dla dziecka

Ruszyła promocja Banku Pekao, w ramach której rodzice mogą na promocyjnych warunkach założyć dziecku Konto Przekorzystne. Dodatkowo zarówno dzieci, jak i dorośli mogą zyskać nawet 300 zł i skorzystać z wysokiego oprocentowania 7 proc. na kontach oszczędnościowych.

Article

Zarówno prowadzenie Konta Przekorzystnego Banku Pekao, jak i wypłaty złotą kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie są bez opłat banku. Co więcej za otwarcie i po spełnieniu określonych warunków w okresie od 17 sierpnia do 2 listopada 2023 r., można zyskać do 200 zł – za otwarcie Konta Przekorzystnego na selfie z kartą do rachunku, aplikacją PeoPay i serwisem Pekao24, klient dostanie 50 zł. Natomiast za spełnienie warunku aktywności płatniczej, tj. wykonanie min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą debetową w każdym z trzech miesięcy od momentu otwarcia konta, otrzyma kolejne środki w wysokości do 150 zł.

Konto Przekorzystne w Banku Pekao

Po uruchomieniu Konta Przekorzystnego dla siebie, rodzic może wygodnie otworzyć konto dziecku w Panelu rodzica w swojej aplikacji PeoPay lub serwisie internetowym Pekao24. Panel rodzica to centrum dowodzenia finansami dziecka – można w nim m.in. założyć produkty dla niego, zastrzec kartę, sprawdzać stan środków, a także ustawić kieszonkowe.

Za założenie Konta Przekorzystnego dziecku w dniach od 17 sierpnia do 2 listopada br., może ono otrzymać od banku kieszonkowe na start w wysokości 100 zł. Dzieci od 6. roku życia mogą otrzymać też kartę do konta oraz mobilną aplikację.

– Edukacja finansowa jest istotnym elementem w rozwoju dziecka. Kształtowanie nawyków finansowych najlepiej rozpocząć już od najmłodszych lat – kiedy dziecko stawia pierwsze kroki w szkole. Zdaniem rodziców, posiadanie konta bankowego ma dobry wpływ na dzieci – uczy je oszczędzania, zarządzania pieniędzmi i kontroli. 7 lat to średni wiek dziecka, w którym rodzice zaczynają podejmować rozmowy na temat finansów. Chcemy pomagać rodzicom w tym procesie, proponując jednocześnie atrakcyjne promocje, w których do zdobycia są nagrody pieniężne oraz najszerszą na rynku ofertę rodzinnego bankowania z wykorzystaniem aplikacji bankowych. Te wyjątkowe narzędzia wzmocnią świadomość finansową dzieci i nauczą je zarządzania pieniędzmi w przyszłości – mówi Remigiusz Hołdys, dyrektor departamentu bankowości codziennej i produktów oszczędnościowych w Banku Pekao. 

Dołącz do dyskusji: Bank Pekao na powrót do szkoły proponuje Konto Przekorzystne dla dziecka

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl