SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Bartłomiej Misiewicz będzie miał show w TV Republika, Joanna Lichocka i Jerzy Targalski ze stałymi programami

TV Republika wprowadza trzy nowe programy do ramówki. Swoje miejsce dostają Joanna Lichocka (jako gość) i Jerzy Targalski (jako prowadzący) - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. - Stawiamy na bieżący komentarz polityczny, bo on nam się sprawdza - mówi nam Dorota Kania, redaktor naczelna TV Republika.

Dorota Kania, fot. T. Adamowicz/Gazeta Polska Article

W piątek, 26 maja br. wystartują dwa nowe, cykliczne programy. O godz. 20.00 program „Pod przykryciem”, zaś o 20.40 - „Geopolityczny tygiel”. Pierwszy z nich to cotygodniowa rozmowa Marcina Bąka z Joanną Lichocką, posłanką PiS, członkinią Rady Mediów Narodowych. - Będą to rozmowy o realnych zmianach przeprowadzanych przez rząd, a także o oporze ze strony przeróżnych grup wpływu - wyjaśnia Dorota Kania. Program będzie trwał 20 minut.

„Polityczny tygiel” z kolei to audycja Jerzego Targalskiego, w której będzie on komentował najważniejsze wydarzenia tygodnia dotyczące układu sił w Europie i na świecie. - Ma także odpowiadać na pytania widzów, zadane uprzednio przez internautów za pomocą facebookowej strony Telewizji Republika - mówi dla Wirtualnemedia.pl Dorota Kania. Tematem pierwszego programu mają być stosunki pomiędzy Unią Europejską, a krajami bloku wschodniego.

We wtorki już wystartował inny nowy program stacji: „10.04.2010.FAKTY". - Ma on za zadanie popularyzację wiedzy na temat ustaleń podkomisji zajmującej się wyjaśnianiem katastrofy smoleńskiej - dodaje Kania.

Program prowadzą Aleksander Wierzejski i Magda Groń z Telewizji Republika.

Trwają też wewnętrzne ustalenia w TV Republika na temat programu, który miałby prowadzić w tej stacji Bartłomiej Misiewicz. - Nie mamy jeszcze gotowej koncepcji na ten program, na razie ścierają się różne pomysły, więc za wcześnie, żeby coś powiedzieć - informuje Wirtualnemedia.pl Dorota Kania.

Redaktor naczelna stacji mówi nam, że TV Republika będzie systematycznie zmieniała ramówkę, w kierunku bliższego kontaktu z widzem. - Stawiamy na bieżący komentarz polityczny i interakcję z widzem. Dysponujemy badaniami, które potwierdzają, że widzowie tego właśnie od nas oczekują, to się nam najlepiej ogląda - podsumowuje Dorota Kania. Dodaje przy tym, że obecne zmiany w ramówce można nazwać kosmetycznymi - prawdziwa rewolucja będzie bowiem w jesiennej ramówce. - To będzie zupełnie odmieniona ramówka - podsumowuje szefowa stacji.

Dorota Kania jest redaktorem naczelnym TV Republika od 9 maja. Zastąpiła na tym stanowisku Tomasza Terlikowskiego, który pozostaje w zarządzie stacji.

Według danych Nielsen Audience Measurement w kwietniu br. Telewizja Republika miała 0,09 proc. udziału w rynku oglądalności.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Bartłomiej Misiewicz będzie miał show w TV Republika, Joanna Lichocka i Jerzy Targalski ze stałymi programami

17 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
PWN
niektórzy mówią, że suweren to naród, ale dla pisowców suweren to kaczor «niezależny władca, zwłaszcza w średniowieczu». Gdy pisowcy mówią o woli suwerena mają na myśli zachcianki kaczora.
41 15
odpowiedź
User
oraju
Bieżący komentarz polityczny to doskonały pomysł. Wszyscy to róbcie, WP.tv, TVP1, TV Republika, ... a oprócz tego dawajcie porady i rozmowy "Jak utrzymać związek" pani, która jest rozwódką i"Jak wychować dzieci" państwa, którzy dzieci nigdy nie mieli. Sam juz nie wiem, co jest gorsze o poranku,
32 10
odpowiedź
User
Zygmunt
A fakt że przez 18 godzin na TV Republika leci Tele Shop też wynika z badań o chęci kontaktu z widzami?
44 12
odpowiedź
User
pytam
Paczuska, Kania, Lichocka - skąd takie baby się biorą ???
38 14
odpowiedź
User
Odpowiadam
Paczuska, Kania, Lichocka - skąd takie baby się biorą ???


Podsyłają złośliwcy z kosmosu. Mają ubaw! My niezupełnie...
34 10
odpowiedź