SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Bartosz Bednarz szefem serwisu biznesowego Interii, dołączy dwójka dziennikarzy

Od początku lipca kierownikiem redakcji serwisu biznesowego Interia będzie Bartosz Bednarz, zastąpi Pawła Czuryłę odchodzącego do „Dziennika Gazety Prawnej”. Ponadto do redakcji serwisu dołączą Krzysztof Maciejewski i Paulina Błaziak.

Bartosz BednarzArticle

- Bartosz Bednarz wielokrotnie udowadniał jako zastępca kierownika, że rozumie potrzeby i oczekiwania użytkowników i potrafi tę wiedzę przekuć w wyniki. Jestem przekonany, że za jago sterami biznesowa Interia dotrze do nowych odbiorców i wzmocni swoją pozycję na rynku - komentuje Piotr Witwicki, redaktor naczelny w Grupie Interia.

Z działem biznesowym Interii Bartosz Bednarz jest związany od 2015 roku, funkcję wiceszefa objął w ub.r. Wcześniej pracował w „Miesięczniku Kapitałowym”, z mediami jest związany od ponad 10 lat. Specjalizuje się w polityce monetarnej i fiskalnej oraz innych kwestiach makroekonomicznych.

- Biznes Interia dynamicznie się rozwija. Tworzymy coraz więcej autorskich treści, relacjonujemy w specjalnym studiu na żywo najważniejsze wydarzenia gospodarcze w Polsce, współpracujemy także z topowymi felietonistami w kraju (Robert Gwiazdowski, Tomasz Prusek i Rafał Woś). Ciągle wzmacniamy zespół i sukcesywnie realizujemy kolejne ambitne cele - wylicza Bartosz Bednarz

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Poprzedni kierownik serwisu biznesowego Interii Paweł Czuryło przechodzi do „Dziennika Gazety Prawnej” (Infor PL), w połowie lipca obejmie tam funkcję zastępcy redaktora naczelnego ds. online.

Krzysztof Maciejewski i Paulina Błaziak w Interii

Z początkiem lipca do redakcji biznesowej Interii dołączy Krzysztof Maciejewski, wcześniej związany m.in. z „Gazetą Bankową”, „Pulsem Biznesu”, „Miesięcznikiem Bank”, „Obserwatorem Finansowym” i „Warsaw Business Journal”. Maciejewski jest też pisarzem, dwukrotnie otrzymał Nagrodę Polskiej Literatury Grozy im. Stefana Grabińskiego.

Natomiast od września w redakcji będzie pracowała Paulina Błaziak. Wcześniej była związana m.in. z „Rzeczpospolitą” i TVN24 BiS, a także przez kilka lat zajmowała się bankowością transakcyjną w Citigroup. Ukończyła kierunek finanse w Szkole Głównej Handlowej.

Według badania Mediapanel w maju br. serwis biznesowy Interii odwiedziło 3,4 mln realnych użytkowników, wykonując 20,9 mln odsłon. Cały portal Interia w wersji przeglądarkowej zanotował 16 mln użytkowników, 53,51 proc. zasięgu oraz 57 minut i 37 sekund średniego czasu korzystania przez odwiedzającego.

Dołącz do dyskusji: Bartosz Bednarz szefem serwisu biznesowego Interii, dołączy dwójka dziennikarzy

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Kola
Gratulacje Bartek!
odpowiedź
User
Hihi
Interia Biznes, a co to za twor? Pierwsze slysze, fajnie ze i formuja o nonejmach i ich awansach,
odpowiedź
User
olo
interia - porażka
odpowiedź