SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Bartosz Marczuk za Piotra Gabryela w „Rzeczpospolitej”

Piotr Gabryel zrezygnował z funkcji zastępcy redaktora naczelnego „Rzeczpospolitej”, przechodząc na takie samo stanowisko w „Uważam Rze” (oba tytuły należą do Presspubliki). W „Rzeczpospolitej” zastąpi go Bartosz Marczuk.

Bartosz Marczuk za Piotra Gabryela w „Rzeczpospolitej”

Piotr Gabryel pełnił funkcję jednego z zastępców redaktora naczelnego „Rzeczpospolitej” od czterech lat. Przy czym wcześniej naczelnym gazety był Paweł Lisicki, a od niedawna jest nim Tomasz Wróblewski (więcej o tej zmianie). Gabryel nadal będzie zastępcą Lisickiego, ale jako redaktora naczelnego „Uważam Rze”.

Funkcję zwolnioną przez Gabryela w „Rzeczpospolitej” przejmie Bartosz Marczuk, poprzednio szef działu „życie gospodarcze-kraj” w „Dzienniku Gazecie Prawnej” (Infor Biznes). Z kolei jego w „DGP” na czele tego działu zastąpi z początkiem grudnia Grzegorz Osiecki (więcej na ten temat).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Bartosz Marczuk za Piotra Gabryela w „Rzeczpospolitej”

10 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Dany
Źle się dzieje.
Hajdarowicz zniszczy Rzepę :(
8 8
odpowiedź
User
wladi
pomalutku pomalutku Hajdarowicz zaprowadza POrządki w Rzepie, POdług zaleceń tuskowych mocodawców.
8 8
odpowiedź
User
filut
nic nie pomoże Rzepie - zdechnie i bez tego, faszystowska gadzina
8 8
odpowiedź