SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Bauer Media Group powołuje dyrektora finansowego ds. obszaru MŚP

Kasper Damgaard Boel Rousøe - dotychczasowy dyrektor finansowy Mono Solutions - od 1 stycznia 2020 roku przejął obowiązki na nowo utworzonym stanowisku globalnego dyrektora finansowego ds. biznesu małych i średnich przedsiębiorstw w Bauer Media Group.

Kasper Damgaard Boel Rousøe Article

Nowy dyrektor finansowy będzie pełnić tę funkcję dodatkowo – pozostanie odpowiedzialny za obszar finansów w Mono Solutions - dostawcy platformy Software-as-a-Service (SaaS) dla małych firm, która dołączyła do Bauer Media Group w lipcu 2019 roku.

Rousøe będzie odpowiedzialny za zarządzanie finansami w obszarze biznesowym w sektorze MŚP grupy. Będzie bezpośrednio odpowiadać przed Haraldem Jessenem, dyrektorem finansowym Bauer Media Group i przekazywać mu informacje o wszystkich dyrektorach finansowych w ramach usług dla MŚP w obszarze biznesowym.

- Zdobyta wiedza specjalistyczna w zakresie strategii i przywództwa w skomplikowanych warunkach międzynarodowych, a także jego doświadczenie jako chief financial officer w Mono Solutions zapewniają mu głębokie zrozumienie tego, w jaki sposób digitalizacja zmienia modele biznesowe i będzie wielkim atutem dla naszch usług dla MŚP w obszarze biznesowym. Bardzo się cieszę, że mógł objąć stanowisko dyrektora finansowego ktoś z naszej firmy. Z niecierpliwością czekam na bardziej bezpośrednią współpracę z nim - tłumaczy Harald Jessen, dyrektor finansowy Bauer Media Group.

Kasper Damgaard Boel Rousøe wcześniej pracował w takich firmach jak m.in. Lenovo, Milestone Systems i Designit A / S.

Bauer klientom z obszaru MŚP oferuje takie usługi, jak: komunikację marketingową czy generowanie leadów.

Do Grupy Bauer Media w Polsce należą również Grupa RMF i Wydawnictwo Bauer. W ub.r. Wydawnictwo Bauer, publikujące kilkadziesiąt tytułów prasowych, zanotowało spadek wpływów sprzedażowych o 6,2 proc. do 464,33 mln zł, natomiast jego zysk netto zmalał ze 119,8 do 94,39 mln zł. Firma wydała 19,5 mln zł na aktualizacji wartości aktywów niefinansowych.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Bauer Media Group powołuje dyrektora finansowego ds. obszaru MŚP

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Ciekawy
A kiedy informacja o zwolnieniu Keller?
1 0
odpowiedź