SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

W Bauerze wybrano rzeczniczki zaufania

Katarzyna Dzik-Olszewska i Diana Ożarowska-Sady zostały rzeczniczkami zaufania w Wydawnictwie Bauer - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. W należącej do grupy agencji AKPA podobne stanowisko objął Mikołaj Stawowy.

fot. materiały prasowe fot. materiały prasowe

W Wydawnictwie Bauer zakończyło się głosowanie na rzeczników zaufania w firmie. To osoby, których zadaniem jest monitorowanie, zapobieganie oraz rozpatrywanie na etapie mediacyjnym procesu przeciwdziałania mobbingowi, dyskryminacji i innym nieprawidłowościom. Mają zapewniać wsparcie osobom, które mogły być ofiarami takich zachowań.

Czytaj też: Czym jest mobbing i jak sobie z nim radzić

Na czele Katarzyna Dzik-Olszewska i Diana Ożarowska-Sady

Stanowisko rzeczniczek zaufania w Bauerze objęły Katarzyna Dzik-Olszewska i Diana Ożarowska-Sady - informuje Wirtualnemedia.pl Maciej Brzozowski, dyrektor PR Grupy Bauer w Polsce. Natomiast w należącej do Bauera agencji informacyjno-fotograficznej AKPA rzecznikiem zaufania został Mikołaj Stawowy.

Diana Ożarowska-Sady jest redaktorką prowadzącą dwutygodników „Przyjaciółka”, „Tina” i „Pani Domu” (w przeszłości także „Naj”, które zamknięto w ub.r.), redaktorką naczelną Redakcji Dwutygodników Poradnikowych.

Na początku lutego w Bauerze powstał pierwszy związek zawodowy: Komisja Tymczasowa Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Inicjatywa Pracownicza. Jego szefową na trzy miesiące została dziennikarka miesięcznika „Pani” Anita Zuchora. Po tym czasie ma odbyć się walne zebranie i wybory władz na pełną kadencję.

Niedawno Bauer ogłosił zamknięcie miesięcznika „Auto Moto”. W ub.r. wydawnictwo zamknęło pięć tytułów, poza „Naj”, były to „Przepis na Zdrowie”, „Bliżej Ciebie”, „Takie jest Życie” oraz „Cuda i Objawienia”. Z pracą pożegnało się wtedy dziewięć osób.

Bauer w styczniu połączył redakcję „Tele Tygodnia” i „Świata Seriali” z redakcją „Kuriera TV”, „Super TV”, „Tele Max”.

Dołącz do dyskusji: W Bauerze wybrano rzeczniczki zaufania

6 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Wow
Ha, ha. A co z tymi, którzy odeszli i do dziś się leczą? Taki TS to byl „dom zły”
0 0
odpowiedź
User
bulbo
Rzeczniczki pod patronatem bałra hahahahaha
0 0
odpowiedź
User
Pytanie
A te 11 osób zwolnionych dwa tygodnie temu, to co z nimi? CISZA! Rzeczniczki Bauera, dobre to!
0 0
odpowiedź