SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

BDM: 'redukuj' akcje Agory, wycena 24,0 zł

Analitycy Beskidzkiego Domu Maklerskiego wydali rekomendację "redukuj" dla grupy medialnej Agora i ustalili cenę docelową dla jednej akcji na poziomie 24,0 zł, wynika z raportu datowanego na 23 lutego i odtajnionego w poniedziałek.

BDM: 'redukuj' akcje Agory, wycena 24,0 zł

W raporcie przyjęto cenę rynkową na poziomie 25,9 zł. W poniedziałek ok. godz. 14:30 kurs wynosił 26,77 zł po wzroście o 2,57%.

"Spodziewając się pogorszenia wyników Agory w 1 i 2Q'11, w oparciu o naszą wycenę, wydajemy zalecenie Redukuj z ceną docelową 24 zł/akcję. Uważamy, że w najbliższych kwartałach w 2011 roku rozczarować mogą wyniki segmentu prasy codziennej, które w 2010 roku pomimo spadających wpływów reklamowych, okazały się dobre" - oceniają analitycy BDM w raporcie.

Według nich, pozytywny wkład ze strony sieci kin zniweluje spadki w prasie codziennej dopiero w drugiej połowie tego roku. Analitycy BDM oceniają, że wyniki Heliosa za I kwartał, podobnie jak wIV kwartale 2010 r., również mogą być poniżej wcześniejszych oczekiwań rynku.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: BDM: 'redukuj' akcje Agory, wycena 24,0 zł

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl