SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Beata Lewandowska dyrektor zarządzającą ITBC Communication

Beata Lewandowska objęła nowo utworzone stanowisko dyrektor zarządzającej agencji  ITBC Communication. Dotychczas pełniła w firmie obowiązki account directora działu nowych technologii.

Beata LewandowskaArticle

Lewandowska będzie odpowiedzialna za działania związane z wyznaczaniem strategii w zakresie obsługi klientów, zarządzaniem relacjami z klientami oraz rozwój poszczególnych działów, w tym również za rozwój brandów ITBC Digital oraz ITBC Events. Do zadań Lewandowskiej należeć też będzie wsparcie menedżerów poszczególnych działów w obszarach budowania i zarządzania zespołami, oraz podnoszenia kompetencji konsultantów. Stanowisko Beaty Lewandowskiej jest nowo utworzoną jednostką w agencji.

-  W wyniku rebrandingu w tym roku nasza agencja zmieniła nie tylko identyfikację wizualną, ale wyodrębniliśmy w ramach struktury cztery nowe marki: ITBC Public Relations, ITBC Corporate, ITBC Digital oraz ITBC Events. Specjalizacja dała nam większe możliwości działania. Przez 3 lata z rzędu notowaliśmy wzrost przychodów. Widzimy potencjał dla rozwoju w kolejnych latach, a to wymaga trwałej podstawy w obszarze zarządzania. Beata to dynamiczny lider, jej skuteczność i umiejętności zarządzania będą ważnym elementem budowania zintegrowanej oferty grupy ITBC Communication - komentuje Jacek Jakubczyk, prezes ITBC Communication.

Beata Lewandowska związana jest z branżą public relations od 20 lat. W ITBC Communication pracuje od 2001 roku. Jest ekspertem w zakresie doradztwa strategicznego, komunikacji marketingowej oraz działań media relations. Zajmowała się PR korporacyjnym, PR produktowym oraz wsparciem marketingowym dla kilkudziesięciu firm.

Stanowisko account directora działu IT, do tej pory kierowanym przez Beatę Lewandowską, objął  Bartłomiej Pasternak. Będzie odpowiedzialny za rozwijanie oferty działu i kompetencji zespołu. Pasternak posiada ponad 12-letnie doświadczenie w obszarach public relations i marketingu. Specjalizuje się w działaniach komunikacyjnych, wizerunkowych i promocyjnych na rzecz klientów z sektora IT B2B. Zajmował się obsługą takich firm i marek, jak Asseco Business Solutions, Barracuda Networks, Brother, Canon, Exatel, Motorola, Polycom i Zebra Technologies.

Dołącz do dyskusji: Beata Lewandowska dyrektor zarządzającą ITBC Communication

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl