SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Beata Pawlikowska objęta kwarantanną, audycję w Trójce prowadziła z domu

Dziennikarka i podróżniczka Beata Pawlikowska trafiła na kwarantannę, po tym jak w trakcie jednej ze swych podróży zetknęła się z osobą, u której wykryto koronawirusa. Niedzielną autorską audycję „Blondynka w Trójce” dziennikarka poprowadziła z dachu swojego domu.

Beata PawlikowskaArticle

Pawlikowska o tym, że musi pozostać na kwarantannie, dowiedziała się w piątek. Jak opowiadała w niedzielę na antenie - przygotowywała się normalnie do niedzielnej audycji, lecz w piątek zadzwoniła osoba z Sanepidu i poinformowała ją, że ma zakaz opuszczania domu w związku z zetknięciem się z osobą, która być może jest nosicielem koronawirusa.

Czy dziennikarka pozostanie na pełnej, dwutygodniowej kwarantannie - to ma okazać się we wtorek. Niedzielną audycję „Blondynka w Trójce” poprowadziła z dachu swojego domu, gdyż - jak stwierdziła - „tam jest najlepszy zasięg”.

Siedzę na dachu mojego domu, gdzie mam najlepszy zasięg. Nie w studiu przy ulicy Myśliwieckiej w Warszawie, skąd zwykle...

Opublikowany przez Beata Pawlikowska Niedziela, 9 sierpnia 2020

Pawlikowska w połowie czerwca br. wróciła do Trójki ze swoją słowno-muzyczną audycją nadawaną co niedziela, w godz. 11.05-13.00. Poprzednio była związana z Radiem Kolor, gdzie od 2018 roku prowadziła program „Blondynka w podróży”. W latach 2016-2018 prowadziła cotygodniową audycję „Blondynka w samo południe” w OpenFM i WP.pl.

Wcześniej przez 17 lat była gospodynią programu „Świat według Blondynki” w Radiu ZET. Z Trójką Pawlikowska była związana już wcześniej: przez kilka miesięcy 1992 roku nadawała dla tej anteny autorskie korespondencje muzyczne do audycji „Tam-Tam”, a następnie podjęła współpracę w roku 1995.

Według badania Radio Track w drugim kwartale 2020 roku udział Trójki w rynku słuchalności wyniósł 6,1 proc. udziału, po spadek o 2,3 pkt. proc. rok do roku.

Dołącz do dyskusji: Beata Pawlikowska objęta kwarantanną, audycję w Trójce prowadziła z domu

11 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
zwiadowca
A już myślałem, że zrezygnowała... No szkoda! Audycja jest beznadziejna, opowiastki od sasa do lasa, muzyka, owszem nienajgorsza, ale zupełnir hez związku. Pamiętacie "Świat z lotu Drozda"? Czuć różnicę...
odpowiedź
User
Qwert
Staram się słuchać Pani Pawlikowskiej, gdziekolwiek ona jest. Czy Zetka, Kolor albo Trójka, po prostu lubię jej słuchać. Audycja z kwarantanny była o tyle lepsza od poprzednich, że można było WIĘCEJ po prostu posłuchać tego co mówi i ma do przekazania. Nota bene audycja dotyczyła dzisiaj domów, które odwiedziła. W końcu można było to nazwać audycją, a nie krótkimi anegdotkami z muzyką.
odpowiedź
User
awas
Jej czas minął.
odpowiedź