SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Beata Pawlikowska wraca do Trójki z autorską audycją podróżniczo-muzyczną

W najbliższą niedzielę na antenę radiowej Trójki wraca Beata Pawlikowska z audycją „Blondynka w Trójce”. - Będzie o podróżach i muzyce, ale nie tylko - zapowiada dziennikarka w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl.

Beata Pawlikowska, fot. Facebook.com/BeataPawlikowskaBeata Pawlikowska, fot. Facebook.com/BeataPawlikowska

Audycja „Blondynka w Trójce” będzie emitowana w każdą niedzielę, począwszy od 21 czerwca, między godz. 11.05-13.00. Beata Pawlikowska będzie opowiadała o swoich podróżach, serwowała słuchaczom własną play listę.

- Będzie też coś ponadto, ale na razie nie zdradzę więcej - mówi nam podróżniczka. - Wracam na antenę Programu Trzeciego z wielką radością. Czuję, że to jest magiczne miejsce. Zawsze takim było, przynajmniej dla mnie, która słucham Trójki chyba od zawsze - dodaje.

Z naszych informacji wynika, że propozycję powrotu do Trójki złożył beacie Pawlikowskiej dyrektor anteny, Kuba Strzyczkowski. - Wracam do Trójki po 22 latach. To niesamowite jak bardzo w tym czasie zmieniło się radio i jak zmieniło się moje życie!! - napisała dziennikarka na Facebooku.

 

Beata Pawlikowska przechodzi do Trójki z Radia Kolor, gdzie od 2018 roku prowadziła swoją audycję „Blondynka w podróży”. W latach 2016-2018 prowadziła cotygodniową audycję „Blondynka w samo południe” w OpenFM i WP.pl. Wcześniej - przez 17 lat - była gospodynią programu „Świat według Blondynki” w Radiu ZET.

Z Trójką Pawlikowska była związana najpierw przez kilka miesięcy 1992 roku - nadawała dla tej anteny autorskie korespondencje muzyczne do audycji „Tam-Tam”. Ponownie podjęła współpracę w roku 1995, prowadziła m.in. program „Lista przebojów dla oldboyów”, „Internoc” a także (jako tzw. „druh zastępowy”) kilka wydań Listy Przebojów Trójki. Pożegnała się ze stacją w 1998 roku.

W ostatnich dniach na antenę Trójki wrócił także po wielu latach nieobecności Roman Dziewoński. Od niedzieli, 14 czerwca, prowadzi w dawnym paśmie „Siesty”, audycję pt. „Do 3 razy nuta”. Kuba Strzyczkowski zapowiada w najbliższym czasie kolejne powroty na antenę. Nad odświeżeniem redakcji aktualności pracuje też jej nowy szef Ernest Zozuń. To największa redakcja w Trójce, przygotowuje m.in. poranne i popołudniowe wydania „Zapraszamy do Trójki”.

Z badania Radio Track Kantar Polska wynika, że od lutego do kwietnia br. udział Trójki w rynku słuchalności wyniósł 4,7 proc.

Dołącz do dyskusji: Beata Pawlikowska wraca do Trójki z autorską audycją podróżniczo-muzyczną

44 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
straszne
Co ona za SZMATĘ ma na sobie na tym zdjęciu.
odpowiedź
User
Jam
facepalm.jpg
odpowiedź
User
Qwert
Jestem ciekawy co zadecydowało, że Pani Pawlikowska zdecydowała się na taki krok. Na pewno wizerunkowy duży plus dla Trójki.
odpowiedź