SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Będzie przetarg na film projektu „Poland Prize”

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości jeszcze w lutym br. planuje przetarg w którym wybierze wykonawcę filmu promocyjnego dla „Poland Prize”, projektu mającego przyciągnąć do naszego kraju zagraniczne start-upy - wynika z informacji Wirtualnemedia.pl.

fot. Shutterstock.com Article

Film promocyjny będzie skierowany do szerokiego grona osób zaangażowanych w realizację projektu pilotażowego i zainteresowanych jego efektami: start-upowców (młodych przedsiębiorców do 35 roku życia), przedstawicieli ekosystemu start-upowego (miast, parków naukowo-technologicznych, inkubatorów przedsiębiorczości), przedstawicieli administracji rządowej oraz Komisji Europejskiej, inwestorów i mentorów.

Ma on pokazać Polskę jako hub innowacji, miejsce dobre do startu dla młodych firm pod kątem infrastruktury technicznej oraz dostępu do wiedzy, laboratoriów i sieci mentorów.

Ma prezentować nasz kraj jako centrum Europy i idealne miejsce do ekspansji ze wschodu na zachód, północ - południe i odwrotnie, a potem na resztę świata.

Poland Prize to wyspecjalizowany program, który łączy ideę inkubacji i akceleracji oraz kładzie szczególny nacisk na przygotowanie zagranicznego startupu do działania w Polsce, jego rozwój i nakreślenie dalszej ścieżki funkcjonowania wykorzystując przy tym wszelkie dostępne zasoby. Eksperci sześciu operatorów programu poszukują zagranicznych twórców technologii w wybranych krajach pokrywających niemal całą Europę, Azję i Amerykę Północną. Każdy z nich specjalizuje się w wybranych branżach.

Celem działania jest przyciągnięcie do Polski zagranicznych start-upów, które w ramach polskiej infrastruktury oraz z pomocą partnerów zasilą gospodarkę w nowe technologie oraz pozwolą na zwiększenie stanowisk pracy.

Na obecnym etapie, który trwa do 5 lutego br. PARP zbiera z rynku informacje o kosztach produkcji takiego filmu. Na ich podstawie określi budżet i jeszcze w lutym br. ogłosi przetarg, w którym wybierze jego wykonawcę.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Będzie przetarg na film projektu „Poland Prize”

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl