SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Best Communications w sieci SEC Newgate CEE

Po 18 miesiącach współpracy, SEC Newgate CEE i Best Communications sformalizowały swoje relacje i ogłaszają strategiczne partnerstwo. Best Communications dołącza do sieci SEC Newgate i zostaje jej wyłącznym partnerem w Czechach i na Słowacji.

Partnerstwo obejmuje cztery obszary współpracy. Pierwszy to wspólna obsługa klientów w ramach kampanii multimarketowych, realizowanych w Polsce, Czechach i na Słowacji. Drugi skupia się na tworzeniu regionalnych analiz rynkowych, w tym dostarczanie klientom insightów. ekonomicznych, politycznych i kulturowych, tworzeniu white papers.

SEC Newgate CEE i Best Communications będą również dzielić się know-how, w tym między innymi promować badania SEC Newgate ESG Monitor w Czechach i na Słowacji. Obie agencje zobowiązały się również do współpracy w zakresie pozyskiwania nowego biznesu.

- W Czechach i na Słowacji szukaliśmy partnera, który będzie miał silne kompetencje w obszarze komunikacji korporacyjnej i relacji z interesariuszami, będzie również wiarygodnym partnerem w zakresie lobbingu. Best Communications to topowa agencja z Centralnej Europy, z którą od dziś pracujemy na zasadach wyłączności. Po kilku wspólnych projektach nie mam wątpliwości, że dzięki Best Communications możemy zaoferować klientom doradztwo i obsługę w Czechach i na Słowacji na najwyższym poziomie”, powiedziała Zofia Bugajna-Kasdepke, vice president SEC Newgate CEE.

Best Communications specjalizuje się w PA i PR

Best Communications to czesko-brytyjska strategiczna agencja komunikacyjna, zajmująca się PR i PA. Firma została założona w 1995 roku w Pradze przez Szkota Euana Edworthy'ego MBE. Obecnie zatrudnia 20 konsultantów, obsługujących w Pradze i Bratysławie rynek czeski i słowacki. Do klientów Best Communications należą m.in. Emirates, PUMA, Dove, Horizon, TESCO czy Cartoon Network. Poza obszarem Corporate & Public Affairs agencja świadczy także usługi w zakresie między innymi Brand PR, Social Media i Event Management.

SEC Newgate CEE i Best obsługują wspólnie już czterech międzynarodowych klientów, głównie w obszarze Corporate & Public Affairs.

Na tym etapie współpracy dołączenie Best Communications do sieci SEC Newgate nie oznacza akwizycji.

Dołącz do dyskusji: Best Communications w sieci SEC Newgate CEE

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl