SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Betacom dla HP

Nowe umowy Betacom S.A.: realizacja rozwiązań informatycznych - Systemów HP

30 czerwca firma Beracom zawarła dwie  umowy z firmą Hewlett Packard Polska Sp. z o.o. na łączną kwotę brutto w wysokości 3.177.307 złotych.

Przedmiotem umów jest realizacja przez Betacom rozwiązań informatycznych tzw. Systemów HP dla jednego z klientów HP Polska Sp. z o.o. Umowy obejmują między innymi dostawę oraz instalację serwerów i bibliotek, zapewniających szybką i wydajną pracę w sieci, umożliwiających i ułatwiających przechowywanie oraz zarządzanie cyfrowymi danymi.

Betacom zobowiązał się do realizacji dostaw Systemów HP w terminie 4 tygodni od daty podpisania umowy.

Strony zobowiązały się do zachowania w tajemnicy wszelkich informacji technicznych, organizacyjnych i handlowych udostępnianych wzajemnie w związku z wykonywaniem niniejszych umów i nie wykorzystywania ich w jakimkolwiek innym celu.

Firma Betacom S.A. istnieje na rynku od 1995 roku. Zajmuje się produkcją oprogramowania, doradztwem, projektowaniem i wdrażaniem rozwiązań informatycznych oraz integracją systemów komputerowych. Betacom należy do grona 10 największych integratorów na polskim rynku. Firma od wielu lat współpracuje z IBM, HP, Cisco Systems, Microsoft, Oracle.

Od 19 marca 2004 r. akcje Betacom notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Betacom dla HP

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl