SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Bezpieczna zima z GOPR” przez całe ferie w Polsat News

Od soboty 16 stycznia w okresie ferii zimowych widzowie porannego pasma „Nowy dzień z Polsat News” obejrzą relacje z cyklu imprez na stokach górskich „Bezpieczna zima z GOPR”. Stacja Polsat News będzie zachęcać do aktywnego i bezpiecznego wypoczynku w górach.

Article

Celem „Bezpiecznej zimy z GOPR” jest zwiększanie świadomości zagrożeń czyhających na turystów i nauka bezpiecznego zachowania w górach, a także popularyzacja zasad jakie powinny obowiązywać na narciarskich stokach.

Akcja startuje w sobotę 16 stycznia na Jaworzynie w Krynicy Górskiej. W ramach „Bezpiecznej zimy” przez siedem kolejnych weekendów na popularnych stokach narciarskich ratownicy Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego będą zachęcać narciarzy i snowboardzistów do jazdy w kaskach, a także nauczać pierwszej pomocy i uświadamiać co niesie za sobą złe wyposażenie.

Stacja Polsat News w każdą sobotę i niedzielę będzie nadawać pasmo poranne „Nowy Dzień z Polsat News” ze stoków górskich. Poranki poprowadzą: Beata Cholewińska, Joanna Górska, Paulina Sykut-Jeżyna, Małgorzata Tomaszewska, Mariusz Abramowicz, Przemysław Białkowski oraz Marek Horczyczak. Pary prowadzących pojawią się na antenie również w kilku wejściach na żywo w ciągu dnia. Wieczorem natomiast widzowie stacji obejrzą również kronikę „Bezpiecznej zimy z GOPR” podsumowującą kolejny dzień cyklu. Partnerami akcji są operator sieci Plus, Tauron i LG.

Terminarz i lokalizacja tegorocznego cyklu imprez:
- 16-17 stycznia - Krynica - Jaworzyna,
- 23-24 stycznia - Szczyrk Hala Pośrednia,
- 30-31 stycznia - Białka Tatrzańska - Bania,
- 6-7 lutego - Czarna Góra - Stronie Śl. Kolej S,
- 13-14 lutego – Kluszkowce - Czorsztyn SKI,
- 20-21 lutego – Karpacz – Biały Jar,
- 27-28 lutego - Muszyna-Szczawnik.

Z danych Nielsen Audience Measurement wynika, że średni udział Polsat News w rynku w grudniu ub.r. wyniósł 1,12 proc.

Dołącz do dyskusji: „Bezpieczna zima z GOPR” przez całe ferie w Polsat News

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Wojtek
No i dobrze, trzeba dbać o bezpieczeństwo. Polsat News na u mnie plusa sporego za to, że właśnie w lecie w wakacje i w zimie w ferie często przypomina o tych podstawach bezpieczeństwa. A o wypadek nie trudno, a czasem brawury jest za dużo. A jak się o tym będzie non stopo przypominać, to zawsze będzie bezpieczniej.
0 0
odpowiedź
User
Miłowit
Polsat News już od kilku lat dba o bezpieczeństwo i dobry wypoczynek Polaków zarówno podczas zimowych ferii jak i wakacji letnich. Wciąż potrzeba takowej edukacji, także fajnie, że Polsat News to robi.
0 0
odpowiedź
User
Bielok
Byłem w Szczyrku na tej imprezie. Super sprawa :) Różne rzeczy mogą się w górach zdarzyć... trzeba wiedzieć jak reagować. Fajnie, CP z plusem taką akcję zorganizowali.
0 0
odpowiedź