SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

'Bezpieczny uczeń - jak unikać zagrożeń'

Agencja Network Public Relations odpowiada za prowadzenie kompleksowych działań PR ogólnopolskiego programu edukacyjnego 'Bezpieczny uczeń - jak unikać zagrożeń'.

Organizatorami programu są Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa z Poznania i Policealna Szkoła Detektywów i Pracowników Ochrony O’CHIKARA.

Network PR wspiera działania komunikacyjne programu edukacyjnego „Bezpieczny uczeń – jak unikać zagrożeń”. Wśród planowanych działań znalazły się m.in.: media relations, budowanie relacji i zarządzanie komunikacją z liderami opinii, relacje z patronami programu oraz elementy komunikacji wewnętrznej. Agencja planuje także i koordynuje działania prowadzone w ramach strony internetowej dotyczącej programu, w tym odpowiada za treści materiałów na niej umieszczane.

Program edukacyjny „Bezpieczny uczeń – jak unikać zagrożeń” ma na celu zwrócenie uwagi i nauczenie młodych ludzi zarówno postaw sprzyjających minimalizacji agresji w ich najbliższym otoczeniu, szkolnym i pozaszkolnym, jak i opanowanie przez nich podstawowych technik samoobrony, a także uświadomienie uczniom i ich rodzicom zagrożeń, jakie niesie ze sobą zjawisko braku reakcji na przemoc. Wiedza zdobyta przez uczniów pozwoli im w dorosłym życiu lepiej dbać o bezpieczeństwo własne i bliskich. Organizatorzy zakładają, że w II edycji programu, zainaugurowanej w październiku br., weźmie udział ponad 40.000 młodych ludzi. W ramach programu prowadzone będą spotkania warsztatowe z uczniami, spotkania z kadrą pedagogiczną, realizowane ankiety na temat bezpieczeństwa młodzieży oraz dystrybuowane materiały edukacyjne.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: 'Bezpieczny uczeń - jak unikać zagrożeń'

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl