SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Biedronka podnosi pensje pracownikom biur i centrów usług wspólnych

Sieć Biedronka podwyższyła pensje pracownikom centrali, biur regionów oraz centrum usług wspólnych. Proces ten odbywał się standardowo co roku w kwietniu, ale w tym roku został przyspieszony i podwyżki trafiły do załogi w styczniu.

Od 1 stycznia ponad  60 tys. pracowników sklepów i centrów dystrybucyjnych Biedronki (Jeronimo Martins Polska) otrzymało podwyżki, na które w skali roku przeznaczono ponad 142 mln zł. Wynagrodzenie pracowników wzrosło od 200 do 250 zł. Teraz do grona osób otrzymujących wyższe wynagrodzenie dołączą również pracownicy centrali, biur regionów oraz centrum usług wspólnych.

Zobacz: Biedronka obok Lidla sponsorem WOŚP

20 mln zł na podwyżki w Biedronce

Podwyżką objętych zostało prawie 3000 pracowników, a Biedronka przeznaczy na ten cel ponad 20 milionów złotych w skali roku.

- Doceniając wspólny wysiłek i ogromne zaangażowanie wszystkich pracowników w tym trudnym, naznaczonym wysoką inflacją, a wciąż pandemicznym 2021 roku, postanowiliśmy przyspieszyć coroczny przegląd wynagrodzeń, by nasi pracownicy otrzymali wyższe pensje kilka miesięcy wcześniej niż zwykle. Chcemy w ten sposób docenić ich determinację oraz przyczynić się do ich poczucia stabilności w trwającym dalej wymagającym okresie - komentuje Jarosław Sobczyk, dyrektor personalny i członek zarządu sieci Biedronka.

Zobacz: Biedronka obniża ceny 3 tys. produktów o 5 proc. podatku VAT

Od stycznia 2022 roku od 200 do 250 zł wzrosły wynagrodzenia pracowników sklepów i centrów dystrybucyjnych sieci sklepów Biedronka (Jeronimo Martins Polska). Sprzedawca-kasjer, rozpoczynający pracę w sieci, zarobi nie mniej niż 3460 zł do 3800 zł, a jeśli ma staż powyżej 3 lat  - od 3600 zł do 4050 zł.

Dołącz do dyskusji: Biedronka podnosi pensje pracownikom biur i centrów usług wspólnych

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl