SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Biedronka szuka kandydatów do programu menadżerskiego

Grupa Jeronimo Martins Polska rozpoczęła rekrutację do programu Operations Management Trainees. Ma przyciągnąć do Biedronki najzdolniejszych menadżerów, którzy mają szansę na karierę w strukturach firmy.

Article

Program trwa łącznie dwa lata. Obejmuje szkolenia, w czasie których kandydaci poznają specyfikę pracy na różnych stanowiskach w branży detalicznej. Najlepsi menadżerowie otrzymają umowy o pracę na czas nieokreślony w strukturze sieci Biedronka. Dodatkowo mogą liczyć na pakiet benfitów oraz kilkutygodniowe szkolenie w centrali firmy w Portugalii.

Rekrutacja do programu trwa do 24 marca tego roku.

– Operations Management Trainees to prestiżowy program menedżerski, do którego co roku zapraszamy kilkunastu najzdolniejszych i najambitniejszych młodych ludzi. Wybrani kandydaci dołączają do Grupy Jeronimo Martins – mówi Marta Śliwińska, menedżer ds. budowania wizerunku pracodawcy w Jeronimo Martins Polska.  – O skuteczności kształcenia menedżerów świadczy fakt, że zarówno CEO sieci Biedronka, jak i wielu dyrektorów w naszej firmie to absolwenci programu menedżerskiego - dodaje cytowana w komunikacie prasowym specjalistka.

Zasady Operations Management Trainees

Program rusza we wrześniu 2019 roku. Jego uczestnicy pierwsze dwa miesiące spędzą w Polsce i Portugalii, poznając firmę. Przez kolejnych siedem miesięcy będą pracować bezpośrednio w sklepach Biedronka na wielu stanowiskach - od kasjera po kierownika sklepu lub jego zastępcę.

Dodatkowo, wezmą także udział w miesięcznym shadowingu, czyli będą towarzyszyć w codziennej pracy regionalnym menedżerom sprzedaży. Ta część programu trwa rok. Później, kursanci wybierają dalszą ścieżkę kariery - operacyjną, logistyczną lub zarządzania łańcuchem dostaw. Po kolejnym roku mogą liczyć na awans na stanowisko młodszego menedżera.

Kto może zgłosić się do programu menadżerskiego Biedronki?

W programie mogą wziąć udział studenci ostatniego roku studiów magisterskich dowolnych kierunków lub absolwenci dwa lata po studiach, którzy mają doświadczenie (odbyte staże, praktyki, wolontariat, organizacje studenckie). Wymaga znajomość polskiego i angielskiego na poziomie co najmniej B2 oraz posiadanie prawa jazdy.

Wymagana jest również dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin przez rok od września 2019 roku oraz mobilność, czyli gotowość do zmiany miejsca zamieszkania i podróżowania w trakcie programu.

Sieć sklepów Biedronka (należących do Jeronimo Martins) odnotowała w 2018 roku sprzedaż w wysokości 11,7 mld euro, o 2,7 proc. więcej niż rok wcześniej. Na koniec roku 2018 miała w Polsce 2,9 tys. placówek w tysiącu miejscowości. Jeronimo Martins zatrudnia w Polsce ponad 65 tys. pracowników.
 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Biedronka szuka kandydatów do programu menadżerskiego

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl