SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Biedronka zmienia cennik dostaw z Glovo: 12,99 zł za najtańsze zakupy, bezpłatnie za najdroższe

Sieć sklepów Biedronka zmienia ofertę cenową dostaw zakupów poprzez aplikację Glovo. Obecnie koszt jest uzależniony od wartości zakupów. Usługa, uruchomiona na początku kwietnia br., jest obecnie dostępna w 21 miastach.

Article

Nowy cennik dostaw zakupów z Biedronki w aplikacji Glovo jest następujący:
- 12,99 zł przy zakupach o wartości poniżej 50 zł,
- 9,99 zł przy zakupach wartych od 50 do 149,99 zł,
- 5,99 zł przy zakupach wartych od 150 do 198,99 zł,
- za darmo przy zakupach wartych minimum 199 zł.

- Średni czas dostawy po dokonaniu zamówienia wynosi obecnie 45 minut. Niemal wszystkie zamówienia realizowane są w czasie krótszym niż godzina. Sklep internetowy Biedronki jest otwarty również w niedziele niehandlowe, co oznacza, że wygodnych zakupów przy użyciu aplikacji Glovo można dokonywać każdego dania. Nie ma limitu wagowego ani cenowego dostawy - wylicza Paweł Włodarczyk, dyrektor operacyjny Biedronki.

Możliwość zamawiania zakupów z Biedronki poprzez aplikację Glovo wprowadzono na początku kwietnia br., dotychczas dostawa kosztowała 9,99 zł bez względu na wartość zakupów.

Zakupy z Biedronki w Glovo w 21 miastach

Początkowo opcja zamawiania ze sklepów Biedronka w aplikacji Glovo działała w 10 największych miastach, na początku maja wprowadzono możliwość zamawiania zakupów także w niedzielę, wtedy usługa była dostępna już w 16 miastach.

Obecnie zakupy z Biedornki poprzez Glovo można robić w 21 miastach: Warszawie, Łodzi, Krakowie, Wrocławiu, Gdyni, Gdańsku, Sopocie, Poznaniu, Katowicach, Szczecinie, Olsztynie, Bydgoszczy, Toruniu, Płocku, Lublinie, Białymstoku, Gliwicach, Chorzowie, Sosnowcu, Zielonej Górze i Rzeszowie

Biedronka podkreśla, że w Glovo jest dostępnych już 2 tys. produktów z jej sklepów, ostatnio pojawiły się produkty mrożone. W ofercie są m.in. artykuły z akcji tematycznych Biedronki, np. tygodnia azjatyckiego, włoskiego lub portugalskiego.

Biedronka ma ponad 3 tys. sklepów

W całym kraju działa nieco ponad 3 tys. sklepów Biedronka, w ub.r. ich liczba zwiększyła się o 102 do 3 002. W br. ma przybyć ponad 100, a w tysiącu będą działały kasy samoobsługowe. Sieć Biedronka dotychczas nie prowadziła sprzedaży w internecie.

Pod koniec kwietnia w sklepach Biedronka ruszył nowy cykl jednodniowych promocji „Oszczędzaj połowę”.

W ub.r. Jeronimo Martins Polska, właściciel sieci dyskontów Biedronka, zanotowało wzrost przychodów o 8,9 proc. do 55,57 mld zł oraz 2,24 mld zł zysku netto. Na koniec ub.r. liczba pracowników firmy przekroczyła 68 tys.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Biedronka zmienia cennik dostaw z Glovo: 12,99 zł za najtańsze zakupy, bezpłatnie za najdroższe

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
jd
Najwięcej zdarzyło mi się zamówić za 120, a dostałem towary za 80. Dostarczyciele sami decydują, co przywieźć, a czego nie. Zamawiam 15 produktów, a dostaję 10. Zbyt to nieprzewidywalne. Na razie wielka kicha.
odpowiedź
User
Amman
Te zakupy przez glovo to straszny dramat niestety. Dowiozą, co się komu akurat na kasę nabiło, a później w nieskończoność czekasz aż łaskawie rozpatrzą reklamację i zamiast oddać kasę, to dają kupon do glovo. Na dodatek doliczają kasę za reklamówki z sumy za zakupy, więc nigdy nie dostarczą wszystkiego- absurdalne rozwiązanie. Teraz jeszcze zmiana cennika dostaw...nie zachęcą kolejnych naiwnych.
odpowiedź