SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Bionorica Polska członkiem Rady Reklamy

Do grona członków Związku Stowarzyszeń Rada Reklamy dołączyła firma Bionorica Polska, producent leków roślinnych, m.in. preparatu Sinupret na zatoki.

Bionorica Polska została członkiem Związku Stowarzyszeń Rada Reklamy, którego jednym z głównych celów jest promowanie najwyższych standardów komunikacji.

Jako członek Rady Reklamy Bionorica będzie aktywnie uczestniczyć w działaniach wspierających samoregulację i tworzenie odpowiedzialnych przekazów reklamowych w polskiej przestrzeni medialnej.

- Jest nam niezmiernie miło, że możemy dołączyć do grona członków Rady Reklamy. Utrzymywanie wysokich standardów w każdym obszarze działalności jest również naszym celem. Firma Bionorica Polska jest częścią Grupy Bionorica z siedzibą w Niemczech, wiodącego producenta wysokiej jakości leków roślinnych. Bionorica to Ekspert w dziedzinie Racjonalnej Fototerapii, która łączy wiedzę nt. właściwości leczniczych roślin z wiedzą farmaceutyczną, w wyniku czego powstają wysokiej jakości leki roślinne o skuteczności potwierdzonej w licznych badaniach klinicznych. Naszą wizytówką od lat jest uznany w środowisku medycznym lek na zatoki Sinupret, jednak w ofercie mamy również takie marki leków jak Imupret, Canephron, Bronchipret, czy Klimadynon. Przystępujemy do Rady chcąc promować etyczne i uczciwe wzorce reklamowe na rynku i liczymy, że nasze doświadczenie w obszarze farmaceutycznym dodatkowo wesprze działania Rady – mówi Marta Skiba, head of marketing w Bionorica Polska.

Rada Reklamy od 2006 roku działa na rzecz samoregulacji, regularnie rozszerzając Kodeks Etyki Reklamy o nowe zobowiązania samoregulacyjne branży reklamowej w Polsce. Organizacja liczy obecnie 31 członków. Rada Reklamy jest członkiem The European Advertising Standards Alliance (EASA) – międzynarodowej organizacji zrzeszającej organizacje samoregulacyjne z 26 krajów.

 

Dołącz do dyskusji: Bionorica Polska członkiem Rady Reklamy

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl