SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Biskup od potrzebujących w kampanii „Grunt to rodzina” Fundacji Świętego Mikołaja (wideo)

Ruszyła tegoroczna edycja kampanii społecznej „Grunt to rodzina” organizowanej przez Fundację Świętego Mikołaja. Celem akcji, przygotowanej wspólnie z ZenithOptimedia Group, jest promocja i wspieranie rodzinnych domów dziecka i rodzin zastępczych.

Biskup od potrzebujących w kampanii „Grunt to rodzina” Fundacji Świętego Mikołaja (wideo)

W ramach rozpoczętej 1 grudnia kampanii społecznej „Grunt to rodzina” jak co roku prowadzona jest zbiórka pieniędzy na Fundusz Edukacyjny, z którego środki zostaną w całości przeznaczone na pomoc edukacyjną i rehabilitacyjną podopiecznym rodzin zastępczych. W spotach i na layoutach do udziału w akcji zachęca rysunkowy Święty Mikołaj przedstawiający się jako biskup od potrzebujących.

Kampania ma też na celu jest propagowanie idei rodzinnych domów dziecka i rodzin zastępczych oraz przełamywanie stereotypów i barier, które utrudniają powstawanie nowych placówek tego typu. - Każdego roku chcemy podkreślać, że rodzinny dom dziecka czy rodzina zastępcza dają młodym ludziom namiastkę prawdziwej rodziny. O wiele bardziej „rodzinnej” niż najlepszy nawet zakład opiekuńczy - podkreśla Kinga Najkowska, koordynator kampanii  z Fundacji Świętego Mikołaja.

Akcja - w mediach zaplanowana do połowy stycznia - obejmuje telewizję (kanały z oferty AtMedió i Discovery, TVN, TVN7, TVN Style, TVN Meteo, TVN Turbo, TVP 1, TVP 2, TVP Info), prasę („Gazeta Farmaceutyczna”, „Gazeta Lubuska”, „Gazeta Małych i Średnich Przedsiębiorstw”, „Gazeta Olsztyńska”, „Gazeta Współczesna”, „Głos Dziennik Pomorza”, „Gość Niedzielny”, „Farmacja i ja”, „Kurier Poranny”, „List”, „Metropolis”, „Moda na zdrowie”, „Networld”, „Nowiny”, „PC World”, „Przewodnik Katolicki”, „Puls Biznesu”, „Teraz Białystok”, „Wprost”, „Znak”, „Zwierciadło”), internet (gosc.pl, filmweb.pl, interia.pl, niedziela.pl, o2.pl, pracuj.pl, tvn.pl, wiara.wm.pl, wdrodze.pl, fotka.pl, szafa.pl strony z sieci Advice, Arbo, Atmedia, Edinet, Evolution Media i IDM, serwisy Mediów Regionalnych i Polskapresse) oraz outdoor (plakaty m.in. w pojazdach komunikacji miejskiej w Białymstoku, Gdańsku, Grudziądzu, Koszalinie, Radomiu, Siedlcach, Sosnowcu, Warszawie i 15 innych miastach).

Kreację kampanii Fundacja Świętego Mikołaja przygotowała we własnym zakresie, natomiast pozyskaniem mediów - biorących udział w akcji na zasadzie non profit - zajął się dom mediowy ZenithOptimedia Group. Patronem medialnym kampanii jest TVP 2.

-
-
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Biskup od potrzebujących w kampanii „Grunt to rodzina” Fundacji Świętego Mikołaja (wideo)

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl