SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

BMG Poland i Komunikator Net

Współpraca Komunikatora Net i Oddziału Promocji Internetowej BMG Poland

Na początku tego roku komunikator Net  rozpoczął współpracę z Oddziałem Promocji Internetowej BMG Poland. Współpraca polegać ma na wspólnej promocji nowości płytowych, artystów oraz imprez muzycznych.

"Komunikator Net był pierwszym narzędziem na polskim rynku komunikatorów, który od początku swego istnienia konsekwentnie rozbudowywał platformę informacyjno-usługową w zakresie muzyki. Wynikiem obrania takiej strategii było otwarcie w listopadzie ubiegłego roku witryny Net Music Shop oraz rozpoczęcie współpracy ze sklepem internetowym Merlin.pl. Nawiązanie współpracy z Oddziałem Promocji Internetowej BMG Poland jest oczywistą kontynuacją uprzednio obranej drogi rozwoju, jak i stanowić będzie doskonałe uzupełnienie naszej szerokiej już oferty. Współpraca polegać będzie przede wszystkim na wspólnej promocji artystów, płyt oraz imprez muzycznych". - mówi Dyrektor Marketingu AMP Media Piotr Kluczewski.

Współpraca komunikatora Net oraz Oddziału Promocji Internetowej BMG Poland skupiać się będzie głównie wokół wzajemnej promocji nowości płytowych, młodych artystów oraz koncertów. Na mocy współpracy, BMG będzie dostarczało Komunikatorowi Net nowości płytowe, wejściówki na koncerty oraz umożliwiało przeprowadzanie wywiadów z artystami wytwórni. Głównym narzędziem służący do propagowania muzyki pochodzącej z wytwórni BMG będą organizowane wspólnie przez Net i BMG konkursy, promocje oraz wydarzenia muzyczne mające na celu zainteresowanie ludzi młodych muzyką z tak zwanej "górnej półki". Głównym celem komunikatora Net jest promowanie wśród młodzieży wartościowej muzyki zarówno polskiej, jak i zagranicznej. W konkursach, kwizach czy akcjach promocyjnych będą mogli wziąć udział tylko użytkownicy komunikatora Net.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: BMG Poland i Komunikator Net

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl