SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Bogdan Koroluk data business intelligence directorem w Havas Media Group

Bogdan Koroluk awansował na nowo utworzone stanowisko lidera zespołu Data Business Intelligence (DBI) w Havas Media Group.

Bogdan Koroluk, fot. HMGArticle

Bogdan Koroluk jest związany z Havas Media Group od ponad 4 lat, ostatnio pracując na stanowisku data strategy managera w zespole DBI.

Jest ekspertem w obszarze strategii danych, którego podstawową rolą jest tworzenie architektury komunikacji zorientowanej na dane, budowanie doświadczeń klientów oraz wspieranie zaawansowanych procesów analitycznych. Swoje doświadczenie budował zarówno po stronie agencji, jak i po stronie dostawcy rozwiązań technologicznych, w takich branżach jak handel detaliczny, finanse i bankowość.

Do tej pory, w ramach struktur Havas Media Group, jego głównym zadaniem było budowanie platform komunikacyjnych opartych na danych, skoncentrowanych na realizacji określonych celów biznesowych dla klientów agencji i dostarczania doświadczeń dla klientów marki.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Z początkiem sierpnia Bogdan Koroluk awansował i objął nowo utworzone stanowisko data business intelligence directora, zastępując tym samym Łukasza Wiśniewskiego. Na nowym stanowisku będzie zarządzał zespołem ekspertów DBI, czyli jednostki wyspecjalizowanej w data science i data driven marketingu, której specjaliści agregują, analizują, badają i aktywują dane, personalizując doświadczenia konsumentów z marką.

- W związku z rozwojem swoich kompetencji Bogdan awansował z roli data strategy managera na szefa jednostki Data Business Intelligence. Nowa rola Bogdana to kluczowy element strategiczny dla klientów Havas Media Group obejmujący dynamizację obszaru innowacji, usług Data Science oraz Martech. Jestem przekonana, że dbałość o rozwój talentów Havas Media Group to ważny kierunek wzmacniania ekspertyzy, a Bogdan świetnie sprawdzi się w nowej roli - mówi Beata Magdziarz, chief digital officer, Havas Media Group.

Dołącz do dyskusji: Bogdan Koroluk data business intelligence directorem w Havas Media Group

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl