SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Bogdan Rymanowski nie poprowadzi „Śniadania w Polsat News” zamiast Beaty Lubeckiej

Odchodzący z TVN24 Bogdan Rymanowski nie zastąpi Beaty Lubeckiej w cotygodniowym podsumowaniu wydarzeń „Śniadanie w Polsat News” - nieoficjalnie ustalił portal Wirtualnemedia.pl. Dziennikarka żegna się z Telewizją Polsat i od początku września poprowadzi „Gościa Radia ZET”.

Bogdan Rymanowski, fot. TVN24 Bogdan Rymanowski, fot. TVN24

W maju br. Rymanowski ogłosił, że rozstaje się z Grupą TVN po 17 latach pracy. Ostatnio w TVN24 prowadził poranne wywiady „Jeden na jeden” i niedzielny program „Kawa na ławę”. Od września zastąpi go Konrad Piasecki, który po dwóch latach zrezygnował z pracy w Radiu ZET.

Wczoraj Radio ZET poinformowało oficjalnie, że poranne rozmowy z politykami w „Gościu Radia ZET” przejmuje Beata Lubecka. Z tego powodu dziennikarka żegna się z Telewizją Polsat - ostatnio prowadziła w Polsat News niedzielną audycję „Śniadanie w Polsat News”, w którym politycy wszystkich partii podsumowują wydarzenia tygodnia.

Spekuluje się, że Bogdan Rymanowski może przejść do Telewizji Polsat, gdzie może zostać jednym z gospodarzy „Wydarzeń”. Z nieoficjalnych informacji portalu Wirtualnemedia.pl wynika, że dziennikarz na pewno nie poprowadzi „Śniadania w Polsat News”, choć program ma podobną formułę do „Kawy na ławę” TVN24.

>>> TYSIĄCE OGŁOSZEŃ O PRACĘ - PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

Beata Lubecka poprzednio przez prawie 10 lat była związana z kanałami informacyjnymi Telewizji Polsat. Prowadziła m.in. cykle „Gość Wydarzeń”, „Rozmowy polityczne” i autorski program „Pociąg do polityki”. Była też współprowadzącą „Śniadanie Radia ZET i Polsat News” (było ono emitowane od września 2016 roku do grudnia ub.r.). Wcześniej pracowała jako reporterka Radia ZET i RMF FM.

„Gość Radia ZET” jest emitowany od poniedziałku do piątku po serwisie informacyjnym o godz. 8:00.

Zmiany w Polsat News

Beata Lubecka to kolejny dziennikarz rozstający się z Polsat News. W marcu ze stacji odszedł Marek Kacprzak, zaczął prowadzić programy „Tłit” i „Money” w Wirtualnej Polsce. Wiosną Polsat News zakończył półtoraroczną współpracę z Kamilem Durczokiem, który prowadził w stacji cotygodniowy program publicystyczny. Natomiast miesiąc temu z Telewizją Polsat pożegnali się Beata Grabarczyk, Marcin Cholewiński, Roman Kukielak, Radosław Kietliński i Jerzy Sikora.

Dołącz do dyskusji: Bogdan Rymanowski nie poprowadzi „Śniadania w Polsat News” zamiast Beaty Lubeckiej

10 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Gość 5
A na dokładke zamkną Polsat News 2, od 25.06 będą same powtórki.
0 0
odpowiedź
User
Nicko
Będzie prowadził Wydarzenia
0 0
odpowiedź
User
Arszlo
A za jakieś pół roku do TVP...
0 0
odpowiedź