Boomerang Team wdroży nowy system

Agencja Boomerang Team w najbliższym czasie planuje wdrożenie systemu informatycznego, który ma służyć do zarządzania działaniami field marketingowymi prowadzonymi przez agencję.

masz
masz
Udostępnij artykuł:

Jednocześnie Boomerang Team planuje wprowadzenie do oferty swoich usług działań contact center. Nowoczesny system informatyczny to prawdopodobnie pierwszy tego typu program w Polsce i ma na celu usprawnienie procesu obsługi Klienta przez agencję. W związku z tym projektem do agencji dołączyła nowa osoba Mirosław Dobrzyński, który zajmie się wdrożeniem nowego systemu i rozwojem usługi contact center, który będzie funkcjonował w powiązaniu z systemem informatycznym.

Jak mówi Robert Szulc - Prezes Boomerang Team – „Obecnie jesteśmy w trakcie rozmów z dostawcami rozwiązań Contact Center i w najbliższym czasie wyłonimy firmę, która zostanie zaproszona do końcowej realizacji projektu. Autorski programu do obsługi klienta z poziomu witryny www,  będzie zintegrowany z Contact Center, co pozwoli na usprawnienie i lepsze zarządzanie procesem obsługi Klienta w projektach realizowanych przez agencję. Myślę, że już w maju będziemy w stanie zaprezentować system naszym Klientom”.

Za realizację nowego projektu odpowiedzialny będzie Mirosław Dobrzyński, który w tym celu dołączył do agencji. Mirek jest absolwentem Akademii Rolniczo-Technicznej oraz studiów MBA University of New Brunswick – Kanada. Mirek przez całą swoje życie zawodowe związany był ze sprzedażą, najpierw pracując w sieci „Megapunkt” oraz STATOIL Polska Sp. z o.o., a następnie jako przedstawiciel handlowy w firmie - GASPOL S.A. oraz WIZJA TV Sp. z o.o. W trakcie swojej kariery pracował również jako  specjalista ds. Agencji Reklamowych, a ostatnio jako Dyrektor Handlowy w firmie Agrolok Sp. z o.o. W agencji Boomerang Team zajmie się koordynacją projektu związanego z wdrożeniem nowego projektu – jakim jest nowoczesny system CRM do zarządzania akcjami field marketingowymi.

masz
Autor artykułu:
masz
Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Matt Damon o współpracy z Netfliksem: widz siedzi w telefonie, trzeba stosować sztuczki

Matt Damon o współpracy z Netfliksem: widz siedzi w telefonie, trzeba stosować sztuczki

Już teraz nadamy paczkę do Włoch, Hiszpanii i nie tylko. InPost wprowadził nową usługę

Już teraz nadamy paczkę do Włoch, Hiszpanii i nie tylko. InPost wprowadził nową usługę

Policjanci walczący z cyberprzestępczością ruszyli z podcastem

Policjanci walczący z cyberprzestępczością ruszyli z podcastem

Nowy prowadzący poranny program w Trójce

Nowy prowadzący poranny program w Trójce

O decyzjach klientów galerii handlowych i wykorzystaniu reklamy
Materiał reklamowy

O decyzjach klientów galerii handlowych i wykorzystaniu reklamy

"Z mObywatelem łatwiej". Rząd promuje cyfrowe legitymacje szkolne

"Z mObywatelem łatwiej". Rząd promuje cyfrowe legitymacje szkolne