SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Boomerang Team zbiera nagrody

Agencja event marketingowa Boomerang Team została uhonorowana dwoma statuetkami w V edycji Konkursu Mazur.

Boomerang Team otrzymał nagrodę Top Warmii i Mazur w kategorii najlepsza firma oraz Top Roku, przyznany firmie za wybitne osiągnięcia. Wyniki konkursu zostały ogłoszone 20 czerwca 2005r. podczas uroczystej gali w Filharmonii Olsztyńskiej.

Celem Konkursu Mazur jest promocja najlepszych firm, produktów i usług z regionu Warmii i Mazur. Konkurs kreuje pozytywne wzorce w działaniach podmiotów gospodarczych, pobudza przedsiębiorczość, zainteresowanie regionem Warmii i Mazur inwestorów krajowych i zagranicznych, a także buduje markę regionu. Laureaci Konkursu mają prawo używania Godła Jakości, które symbolizuje to, co najlepsze w gospodarce Warmii i Mazur. W tym roku Agencja event marketingowa Boomerang Team otrzymała 2 statuetki, w tym nagrodę główną .

"Główna nagroda przypadła firmie, która wyróżniła się kreatywnością i profesjonalizmem. Kreatywnością, gdyż każde przedsięwzięcie firmy ma indywidualny charakter, wymaga opracowania specjalnej koncepcji realizacyjnej i na ogół jest niepowtarzalne. Z kolei profesjonalizm przejawia się w bardzo wnikliwej analizie rynku, do którego ma być skierowana usługa, dzięki czemu oferty firmy są ściśle adresowane do konkretnej grupy odbiorców. Poza tym, że firma ta ma bardzo nowoczesne podejście marketingowe, to jest ono niezwykle skuteczne. Z tego zapewne powodu klientami nagrodzonej firmy są znakomici partnerzy (zleceniodawcy), a zasięg  jej działania obejmuje praktycznie cały kraj" - powiedział profesor Janusz Witkowski, przewodniczący jury Konkursu Mazur.

Organizatorem przedsięwzięcia po raz piąty jest Olsztyńska Szkoła Biznesu. Patronat honorowy sprawuje Włodzimierz Cimoszewicz, Marszałek Sejmu Rzeczpospolitej Polskiej, natomiast patronem konkursu jest Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego - Andrzej Ryński. Pod przewodnictwem prof. Janusza Witkowskiego, wiceprezesa Głównego Urzędu Statystycznego,  jury w tym roku nagrodziło 14 firm.  Agencja Boomerang Team jest jedyną firmą z branży, która nagrodzona została dwoma statuetkami.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Boomerang Team zbiera nagrody

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl