SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

W „Dzień dobry TVN” sprzeczka z Bożeną Dykiel o depresji i koronawirusie. "Pandemia dla nas jest jakimś obozem"

W sobotnim wydaniu „Dzień dobry TVN” aktorka Bożena Dykiel stwierdziła, że przyczyną depresji jest niedobór pierwiastka litu, a koronawirus nie jest groźniejszy od grypy. Pokazała też okulary mające pozytywnie wpływać na jej zdrowie. - Żeby nie stracić kontaktu z rzeczywistością, przenieśmy się do Dagmary Kaczmarek-Szałkow - skomentowała współprowadząca Agnieszka Woźniak-Starak.

Bożena Dykiel "Dzień dobry TVN" pokazała okulary poprawiające jej zdrowieArticle

Bożena Dykiel została zaproszona do „Dzień dobry TVN”, ponieważ jest jednym z ambasadorów realizowanej co roku jesienią kampanii społecznej „Twarze depresji”.

W rozmowie z Agnieszką Woźniak-Starak i Ewą Drzyzgą aktorka przypomniała, że z depresją zmagał się m.in. Wojciech Młynarski. - To jest brak pierwiastka litu. Nie to, że się go uzupełni, ten lit. Organizm to powinien sam wytworzyć, tylko musimy mu dać do tego materiał - stwierdziła.

- Więc trzeba uważać, co się wpuszcza do pyska, nie jeść byle czego, jeść dobre rzeczy. Poza tym ruszać się, czytać, nie tylko gapić się w telefon i telewizor - dodała Bożena Dykiel.

Bożena Dykiel o epidemii: zastrasza się nas i ciągle lockdownuje

Dalej w rozmowie pojawił się wątek epidemii koronawirusa. Bożena Dykiel sugerowała, że statystyki pandemii są sfałszowane.

- Ostatnie dwa lata to jest walka świata z ludźmi - z bogaczami, którzy chcą nami rządzić. Takie jest moje przeświadczenie, bo jeżeli nas się zastrasza i jeżeli ciągle nas się lockdownuje, i nie pozwala się spotykać - wyliczyła aktorka.

- Grypa szalała przez tyle lat i mnóstwo ludzi umierało, nawet więcej niż w tej pandemii. A ta pandemia dla nas jest jakimś obozem - dodała.

Agnieszka Woźniak-Starak zaznaczyła, że przy grypie śmiertelność nie była tak wysoka jak w przypadku koronawirusa. - Była, była. Ja czytałam takie liczby, że się okazało, że na grypę zmarło więcej ludzi niż na pandemię - ripostowała Bożena Dykiel.

Agnieszka Woźniak-Starak: żeby nie stracić kontaktu z rzeczywistością…

Potem aktorka stwierdziła, że lekarze kazali jej zwolnić tempo na starość i nie przepracowywać się już. Prowadzące były ciekawe, czemu aktorka nie zastosowała się do tych zaleceń. - Mogłaby pani odpocząć, pani Bożeno. Dlaczego pani tego nie robi, dlaczego nie daje pani oddechu swojemu sercu? - spytała Ewa Drzyzga.

- Chcecie mnie zwolnić? Proszę bardzo! Jestem za! - skomentowała Bożena Dykiel.

Założyła zielone okulary zasłaniające całkowicie oczy. - Moje drogie, bardzo mi pomaga coś takiego - powiedziała. - Naciska się tutaj taki mały guziczek. Pojawia się zielone światełko, a potem się naciska mocniej i pojawia się czerwone światełko z różną częstotliwością - opisała, podała też nazwę tych okularów.

Na tym zakończono wywiad z Bożeną Dykiel. - Żeby nie stracić kontaktu z rzeczywistością, przenieśmy się do Dagmary Kaczmarek-Szałkow i posłuchajmy, co ciekawego w informacjach - powiedziała Agnieszka Woźniak-Starak.

Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak prowadzą „Dzień Dobry TVN” od jesieni ub.r. Wśród gospodarzy programu zastąpiły Piotra Kraśkę (przeszedł do „Faktów” TVN) i Kingę Rusin (zawiesiła współpracę z TVN).

Według danych Nielsen Audience Measurement we wrześniu br. „Dzień Dobry TVN” oglądało średnio 332,6 tys. widzów i 7,25 proc. udziału w oglądalności pasma, wobec 347,4 tys. widzów i 7,27 proc. udziału rok wcześniej. Od początku obecnego sezonu ramówkowego program ma nową czołówkę.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: W „Dzień dobry TVN” sprzeczka z Bożeną Dykiel o depresji i koronawirusie. "Pandemia dla nas jest jakimś obozem"

23 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
bredny
Normalna babka. Pamiętam jak użyła sformułowania "wyży***ić" i dziennikarze na nią siedli
odpowiedź
User
T
Pani Bożena niestety dołącza ze swoimi "mądrościami" do Edyty Górniak. Obie powinny być bojkotowane w mediach, a nie zapraszane na salony.
odpowiedź
User
Tomasz Lorenc
No pewnie, ktoś inaczej myśli niż my to go wyłączyć, zbanować, nie zapraszać. Jak ja kocham tych tolerancjonistów...
odpowiedź