SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Kampania marki Brita z Olgą Frycz pojawi się także na zagranicznych rynkach

Kampania produktów do filtrowania wody “Brita. Lubię ją” zostanie wyemitowana w Niemczech, Francji i we Włoszech. Prawa do licencji nabyły również Austria i Szwajcaria. Autorem platformy komunikacyjnej jest agencja Scholz & Friends Warszawa, należąca do Grupy S/F.

Article

Kampania “Brita. Lubię ją” z udziałem aktorki Olgi Frycz wystartowała w Polsce w połowie października. Bazuje na koncepcie zdrowego trybu życia, troski o własne samopoczucie oraz o środowisko naturalne, co wprost nawiązują do wartości marki.

- Granice zacierają się, gdy chodzi o tak podstawowe wartości, jak troska o dobro ludzi i planety, czy podejmowanie decyzji dobrych dla siebie i otoczenia. Produkty marki Brita wspierają w tym konsumentów. Jest to rzecz szczególnie istotna w dzisiejszych czasach, a także aktualna niezależnie od lokalnych trendów - tłumaczy Maja Kulikowska, dyrektor marketingu lokalnego oddziału firmy Brita.

To pierwszy raz, gdy kampania z Polski zostanie zaimplementowana na zagraniczne rynki marki Brita.

- To wielka satysfakcja, kiedy uda się stworzyć koncept, który dobrze odpowiada nie tylko na potrzeby lokalne, ale sprawdza się na tak dojrzałych rynkach jak Niemcy, Francja czy Włochy -  komentuje Anna Koszur, dyrektor zarządzająca Scholz & Friends Warszawa (Grupa S/F).

Dołącz do dyskusji: Kampania marki Brita z Olgą Frycz pojawi się także na zagranicznych rynkach

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl