SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

British American Tobacco: Malwina Kiepiel rzecznikiem prasowym, Katarzyna Starmach government relations managerem

Do zespołu działu komunikacji korporacyjnej koncernu tytoniowego British American Tobacco Polska dołączyła Katarzyna Starmach. Natomiast Malwina Kiepiel awansowała w firmie na stanowisko rzecznika prasowego.

Od lewej: Malwina Kiepiel i Katarzyna Starmach Article

Katarzyna Starmach została government relations managerem w British American Tobacco Polska Trading. Odpowiada za kwestie regulacyjne na szczeblu krajowym, jak i międzynarodowym. Katarzyna Starmach wcześniej przez cztery lata była doradcą w Parlamencie Europejskim w Brukseli w m.in. w obszarze: polityki klimatycznej i energetycznej, gazu łupkowego, ale także dyrektywy tytoniowej. Bezpośrednio przed przejściem do British American Tobacco Polska była ekspertem w ramach biura public affairs w PKN Orlen.

Oprócz Katarzyny Starmach, w dziale komunikacji korporacyjnej BAT pracują jeszcze Malwina Kiepiel i Justyna Kuch.

Malwina Kiepiel, do tej pory regulatory & media engagement manager odpowiedzialna za komunikację zewnętrzną w firmie, objęła funkcję rzecznika prasowego firmy. Uczestniczy w  projektach dotyczących problemów regulacyjnych dotyczących prawa krajowego, jak i europejskiego.

Wcześniej Kiepiel pracowała m.in. jako dyrektor departamentu projektów w Employers of Poland, dyrektor marketingu w Ciechu, dyrektor strategii komunikacji i marketingu w MNI oraz communication manager w Clear Channel Outdoor.

Justyna Kuch od ponad dwóch lat odpowiada w British American Tobacco Polska za komunikację wewnętrzną, tworzenie strategii komunikacyjnej i jej realizację, wspomaga również międzynarodowe projekty wprowadzane na polskim rynku w zakresie change management. Justyna zdobywała swoje doświadczenie zawodowe w mediach m.in. w TVN i „Wprost”, studiowała dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Warszawskim.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: British American Tobacco: Malwina Kiepiel rzecznikiem prasowym, Katarzyna Starmach government relations managerem

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl