SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Burda i Mastermind Media chcą zorganizować dla POT „turystyczne mistrzostwa blogerów”

Burda Publishing Polska i Mastermind Media są zainteresowane współpracą z Polską Organizacją Turystyczną przy akcji promocyjnej „Turystyczne mistrzostwa blogerów”.

Obie firmy odpowiedziały na zaproszenie Polskiej Organizacji Turystycznej do składania ofert na kompleksowe przygotowanie i realizację akcji „Turystyczne mistrzostwa blogerów”. Burda zaproponowała kwotę 394 989,90 zł, a Mastermind Media - 403 305,93 zł. Budżet POT na te działania wynosi 357 236,30 zł.

Wybrana firma zajmie się przygotowaniem i zaplanowaniem akcji, jej strategią komunikacji, castingiem blogerów, zawarciem z nimi umów itp. Akcja będzie prowadzona od maja do września br.

Cele akcji „Turystyczne mistrzostwa blogerów” to promocja atrakcyjności turystycznej 16 województw z wykorzystaniem mediów społecznościowych i zwiększenie świadomości istnienia i działania regionalnych organizacji turystycznych w internecie.

Podstawowym elementem akcji ma być zaangażowanie popularnych blogerów podróżniczych, kulinarnych, sportowych, górskich i lifestylowych do rywalizacji w zakresie stworzenia materiałów promujących województwa pod kątem turystycznym. W turnieju bierze udział 16 blogerów i regionów - każdy bloger reprezentuje jeden region. Oprócz nagrody oraz  prestiżowego tytułu powstanie specjalny booklet promocyjny prezentujący osobisty opis regionu z perspektywy blogera.

Motywacją blogerów do udziału w akcji ma być atrakcyjność udziału w takiej przygodzie, możliwość pozyskania atrakcyjnych treści na blogi, zwiększenia zasięgów blogów, promocja własnego bloga w działaniach promocyjnych POT przy okazji oraz obecność w finałowym booklecie promocyjnym.

Dołącz do dyskusji: Burda i Mastermind Media chcą zorganizować dla POT „turystyczne mistrzostwa blogerów”

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Jedna pani
Mistrzowski pomysł
odpowiedź