SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Byli menedżerowie Goldbach Audience i PixAd uruchomili sieć e-reklamową Royal Ad

Ruszyła sieć reklamy internetowej Royal Ad grupująca serwisy odwiedzane przez konsumentów dóbr luksusowych. Kierują nią Marcin Woźniak i Marcin Rupiński, poprzednio związani z Goldbach Audience, oraz Jan Domański, wcześniej pracujący w PixAd.

Byli menedżerowie Goldbach Audience i PixAd uruchomili sieć e-reklamową Royal Ad

Sieć Royal Ad skupia obecnie ponad 70 stron pogrupowanych w kilku kategoriach tematycznych: Luksus, Biznes, Sztuka, Pasja, Nieruchomości i Turystyka oraz Technologia. Wśród tych witryn są m.in. serwisy o aukcjach dzieł sztuki (artinfo.pl, rynekisztuka.pl), a także witryny Business Centre Club (bcc.org.pl) i Polsko-Brytyjskiej Izby Handlowej (bpcc.org.pl).

Royal Ad oferuje głównie typowe reklamy internetowe (display, mobile, mailing), a także działania promocyjne w wybranych tytułach prasowych oraz reklamę niestandardową podczas gal biznesu, sztuki i mody.

Prezesem Royal Ad został Marcin Rupiński, który poprzednio przez ponad 10 lat był związany z Goldbach Poland (poprzednio funkcjonującą pod nazwą ARBOmedia Polska), gdzie ostatnio pełnił funkcję site relations directora sieci Goldbach Audience. Z Goldbach Poland / ARBOmedia był też wcześniej związany Marcin Woźniak (odszedł z firmy wiosną ub.r. jednocześnie z Bartoszem Drozdowskim - więcej na ten temat), który wszedł do rady nadzorczej Royal Ad jako reprezentant funduszu inwestycyjnego Knowledge Hub.

- Segment dóbr luksusowych w Polsce przeżywa obecnie okres prosperity, wykazując silny wzrost pomimo kryzysu gospodarczego. Pojawia się coraz więcej ekskluzywnych marek, rośnie liczba zamożnych Polaków. Firmy dostrzegają konieczność precyzyjnego dotarcia do swojej grupy docelowej. Nie chcą serwować reklam prestiżowych produktów w przeciętnych serwisach bądź tam gdzie docelowy użytkownik jest rozproszony - co wbrew pozorom dzieje się na portalach powszechnie uznawanych za premiowe - przekonuje Marcin Woźniak. - Oferta Royal Ad jest odpowiedzią na potrzeby rynku, na którym brakowało właściwej propozycji dla wymagających producentów dóbr luksusowych. Proponujemy reklamę w prestiżowych witrynach docierającą do potwierdzonych konsumentów. Wiemy, że wizerunek marki luksusowej musi być kompletny, również jeżeli chodzi o promocję - dodaje Marcin Rupiński.

Za obsługę klientów agencyjnych Royal Ad i ich budżetów reklamowych odpowiada Jan Domański, który poprzednio pracował w sieci PixAd, a z branżą reklamy internetowej jest związany ogółem od ponad 8 lat. Z kolei za rozbudowę portfolio Royal Ad odpowiedzialna jest Maja Janicka, zajmująca się do niedawna social media w jednej z londyńskich firm.

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Byli menedżerowie Goldbach Audience i PixAd uruchomili sieć e-reklamową Royal Ad

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
adserwer
Pieniądze wyrzucone w błoto przez reklamodawców. Przynajmniej w kilku serwisach sposób emisji reklamy jest tak uciążliwy, że wręcz odstręcza od marki. Bez adblocka ani rusz.
14 9
odpowiedź
User
Paweł.K
@adserwer
Święta racja, ja zamykam oczy, bez adblocka tragedia.
10 8
odpowiedź