SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Canon zwraca gotówkę w promocji "Zrób sobie prezent"

Ruszyła promocja na wybrane modele drukarek Canon, w ramach której klienci mogą otrzymać zwrot kosztów do 300 złotych.

Article

Promocja obejmuje modele z serii Pixma. przy zakupie produktów promocyjnych (pełna lista poniżej) można otrzymać częściowy zwrot pieniędzy nawet do 300 zł na jedno urządzenie, maksymalnie zaś do 600 zł.

Zasady akcji "Zrób sobie prezent"

Aby wziąć udział w promocji, należy kupić produkt objęty promocją (lista poniżej), do 21 października. Następnie, należy zarejestrować go za pomocą formularza na stronie internetowej Canon, w zakładce "Zrób sobie prezent". Do weryfikacji rejestracji wymagany jest dowód dokonania zakupu produktu w postaci paragonu fiskalnego lub faktury imiennej (należy też przesłać jego kolorowy skan lub zdjęcie).  

Każda osoba lub firma może otrzymać zwrot pieniędzy za maksymalnie 2 produkty zakupione w ramach promocji. W akcji mogą brać udział jedynie osoby pełnoletnie.

Promocją objęte są fabrycznie nowe produkty zakupione u wybranych partnerów (lista poniżej) w oryginalnych opakowaniach, na których znajduje się numer EAN i numer seryjny produktu.

Wypłata zwrotu gotówki uczestnikowi promocji odbywa się za pośrednictwem sieci bankomatów Euronet. Uczestnik promocji po rejestracji zakupu otrzymuje indywidualny kod, który może w bankomacie sieci Euronet wykorzystać na odebranie kwoty ustalonej w ramach promocji. Na wykorzystanie kodu każda osoba, która wzięła udział w promocji Canon, ma 2 miesiące od chwili jego otrzymania.

Lista partnerów akcji "Zrób sobie prezent" (obejmuje też sklepy internetowe): Cyfrowe.pl, Foto-Plus, Apollo, Auchan, Avans, Carrefour, Centrum Druku, Electro, Empik, Euro-Net (Euro RTV AGD), Fiskomp, Infores, JB Multimedia, Komputronik, Media Markt, Media Expert, Ole Ole, Canon, Redcoon, x-kom.

Drukarki objęte promocją:

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Canon zwraca gotówkę w promocji "Zrób sobie prezent"

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Lena
o, media expert partnerem usługi. Dobrze, że mam ich pod domem :D
0 1
odpowiedź