SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

W usłudze Carrefour Sprint dostawa zakupów w 3 godziny

Carrefour wdraża w obszarze e-grocery nową usługę Carrefour Sprint, dzięki której klienci sieci będą mogli otrzymać zamówione przez internet zakupy spożywcze z dostawą pod wskazany adres w czasie nawet 3 godzin.

Carrefour Sprint dostępny będzie w promieniu 5 km od sklepu, w którym usługa ta będzie uruchomiona. Podobnie jak w przypadku click&collect, zamówienie złożone w opcji Carrefour Sprint kompletowane będzie przez pracownika wybranego sklepu, a następnie dowiezione pod wskazany w zamówieniu adres.

Carrefour Sprint - dostępność usługi

Usługa będzie działać od 15 października, jako pierwsi skorzystają z niej klienci mieszkający w pobliżu Carrefour w warszawskiej Arkadii. Dzień później zamówienia składać będą mogli klienci zamawiający w promieniu 5 km od marketu Carrefour przy ul. Światowida w Warszawie. 17 października br. Carrefour Sprint uruchomiony zostanie w hipermarkecie Carrefour w warszawskiej Galerii Mokotów, a 19 października br. - w warszawskiej Promenadzie. Do końca października usługa wystartuje w wybranych sklepach w Krakowie oraz Gdańsku.

- Uruchomienie Carrefour Sprint to następny etap rozwoju naszego e-grocery i ważny element realizowanej przez Carrefour strategii omnikanałowości. Zgodnie z naszymi ambicjami chcemy wychodzić naprzeciw, a nawet wyprzedzać potrzeby naszych klientów i oferować im szeroki wachlarz komfortowych rozwiązań ułatwiających proces zakupowy – mówi Michał Sacha, członek zarządu, dyrektor marketingu, digital, IT, e-commerce i usług finansowych Carrefour Polska. - Carrefour Sprint odpowiada na potrzebę zamówienia podstawowych zakupów online dokonywanych na Carrefour.pl i w aplikacji Mój Carrefour, z krótkim czasem ich dostawy do domu. Startujemy w wybranych sklepach najpierw w Warszawie, następnie w Krakowie oraz planujemy sukcesywne rozszerzanie zasięgu Carrefour Sprint o kolejne miasta – dodaje Sacha.

Aby sprawdzić, czy adres, pod który chcemy zamówić produkty z dowozem Carrefour Sprint, znajduje się w zasięgu usługi, w panelu klienta na stronie carrefour.pl należy w części “sposób dostawy” wpisać swój kod pocztowy.

Carrefour Polska od kilku lat ma sklep internetowy z żywnością. Początkowo obsługiwał tylko Warszawę, a w połowie ub.r. udostępnił swoją ofertę w Katowicach. Natomiast w kwietniu oferta sklepów Carrefour Express w Warszawie, Gdańsku, Gdyni, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie i Katowicach pojawiła się w aplikacji Glovo.

W 2019 r. przychody Carrefour Polska ze sprzedaży towarów i materiałów poszły w górę rok do roku z 7,8 d 8,14 mld zł, a ze sprzedaży produktów - ze 140,81 do 150,39 mln zł. Natomiast wpływy od spółek zależnych zwiększyły się z 3,14 do 4,83 mln zł, a przychody z najmu i usług - ze 140,81 do 150,39 mln zł.

Dołącz do dyskusji: W usłudze Carrefour Sprint dostawa zakupów w 3 godziny

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl