SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Carrefour rozszerza dostawy towaru na cały kraj

Od 21 października br. każdy w Polsce - niezależnie od miejsca zamieszkania - będzie mógł kupować produkty niewymagające chłodzenia w sklepie internetowym Carrefoura. Sieć rozszerza bowiem ich dostawy na cały kraj. Dzięki temu ominie obowiązujący zakaz handlu w niedziele.

fot. materiały prasoweArticle

Dotychczas Carrefour dostarczał zakupy spożywcze zrobione w jego internetowym sklepie zakupycodzienne.carrefour.pl jedynie klientom w Warszawie, Krakowie i Katowicach. Teraz sieć zdecydowała o wdrożeniu konceptu w kolejnych miastach województwa śląskiego. W asortymencie 20 tysięcy produktów spożywczych i przemysłowych e-sklepu znajdują się artykuły ze wszystkich kategorii FMCG, w tym także produkty świeże - warzywa, owoce i zioła, pieczywo i wyroby cukiernicze, mięso i wędliny oraz nabiał, które Carrefour dostarczy teraz również mieszkańcom Sosnowca, Chorzowa, Czeladzi i Siemianowic Śląskich również w niedziele.

Czas na całą Polskę

Od 21 października Carrefour zdecydował również o uruchomieniu na terenie całej Polski dostaw kurierskich, realizowanych od poniedziałku do piątku, produktów spożywczych niewymagających chłodzenia.

Zamówiony towar dostarczy firma kurierska wprost do domu klienta - jeżeli taką opcję klient wybierze (może jeszcze skorzystać z opcji odbioru osobistego we wskazanej placówce sklepu).

- Kontynuujemy inwestycje w strategię omnikanałową. Sukcesywnie otwieramy e-sklepy w nowych miastach, ale teraz nasza oferta artykułów niewymagających chłodzenia dostępna będzie dla mieszkańców całej Polski - mówi Michał Sacha, dyrektor marketingu, digital, IT, e-commerce i usług finansowych Carrefour Polska.

Aby sprawdzić asortyment produktów objętych dostawą kurierską będzie można wejść na stronę internetowego sklepu spożywczego sieci zakupycodzienne.carrefour.pl (lub wejść na stronę Carrefour.pl i wybrać zakładkę „Zakupy Spożywcze”) oraz podać swój kod pocztowy. System pokaże produkty, które można zamówić z dostawą kurierską. Jeśli natomiast klient objęty jest zasięgiem pełnego asortymentu e-grocery, tj. również produktów świeżych, dotychczasowa oferta nie ulegnie zmianie.

Handel w niedziele

Siecią, która mimo zakazu handlu w niedziele prowadzi wtedy sprzedaż i ma otwarte sklepy jest Żabka Polska - w większości jej sklepów funkcjonują tzw. placówki pocztowe (można w nich odbierać m.in. paczki), dzięki czemu wprowadzony zakaz handlu ich nie obejmuje.

Carrefour Polska to sieć handlowa, pod szyldem której działa w Polsce prawie 900 sklepów w 5 formatach: hipermarketów, supermarketów, sklepów osiedlowych i specjalistycznych oraz sklepu internetowego. Carrefour jest w Polsce również właścicielem sieci 20 centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 230 000 GLA oraz sieci ponad 40 stacji paliw.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Carrefour rozszerza dostawy towaru na cały kraj

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl