SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

CBA ze spotem reklamowym na 15. rocznicę powstania Biura

Spot podsumowujący rok piętnastolecia istnienia Centralnego Biura Antykorupcyjnego przygotowało Biuro i opublikowało na stronie internetowej CBA w Międzynarodowym Dniu Przeciwdziałania Korupcji. Zaznaczono w nim, że "CBA działa zawsze w interesie Polski".

Article

Dwuminutowy materiał wideo przypomina o najważniejszych wydarzeniach roku jubileuszu piętnastolecia tej służby specjalnej – m.in. nadaniu sztandaru i patrona, odznaczeniach z rąk prezydenta Andrzeja Dudy dla funkcjonariuszy i pracowników Biura, a także uroczystości nadania imienia prezydenta Lecha Kaczyńskiego Ośrodkowi Szkoleniowo-Konferencyjnemu CBA w Lucieniu k. Gostynina (woj. mazowieckie) – poinformował w czwartek PAP wydział komunikacji społecznej CBA.

W migawkach znalazły się też ujęcia z międzynarodowych spotkań i konferencji z udziałem na co dzień współpracujących z Biurem instytucji oraz wystawy jubileuszowej otwartej w siedzibie Europolu w Hadze (Niderlandy) poświęconej działaniom CBA.

W spocie o pozasłużbowej działalności agentów

Wydział podkreślił, że kilkanaście klatek w materiale dotyczy też pozasłużbowej działalności agentów – imprez o puchar szefa CBA - zawodów strzeleckich czy biegowych z udziałem przedstawicieli innych służb specjalnych oraz blisko trzydziestu inicjatyw charytatywnych i wolontariackich, m.in. akcji oddawania krwi.

Wydział poinformował PAP, że w jubileuszowym roku miało być ich piętnaście, ale funkcjonariusze i pracownicy CBA zrealizowali ich więcej.

Na filmie można też widać rodziny funkcjonariuszy i pracowników, które w działania z okazji rocznicowych obchodów zaangażowały się po raz pierwszy - zaznaczył w rozmowie z PAP wydział.

9 grudnia Międzynarodowym Dniem Przeciwdziałania Korupcji ustanowiła Organizacja Narodów Zjednoczonych w rocznicę ratyfikacji konwencji przeciwko korupcji przez państwa członkowskie w 2003 r. Konwencja ONZ zobowiązała jej strony do powołania krajowych organów do zapobiegania korupcji i rozpowszechniania wiedzy jak jej zapobiegać.

Aby zrealizować postanowienia konwencji w naszym kraju 9 czerwca 2006 r. powołano Centralne Biuro Antykorupcyjne. Tego dnia Biuro obchodzi też swoje święto.

Dołącz do dyskusji: CBA ze spotem reklamowym na 15. rocznicę powstania Biura

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Helmut Klopp
A rzecznik masturbujący też jest pokazany w spocie?
odpowiedź