SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Firma obuwnicza CCC globalnym partnerem UNICEF

Grupa CCC , producent obuwia jako pierwsza polska spółka została globalnym partnerem UNICEF. Przez trzy najbliższe lata firma będzie przekazywać środki pieniężne na rzecz pomocy dzieciom na świecie.

Article

Trójstronną umowę o współpracy podpisali w poniedziałek w siedzibie UNICEF w Genewie Dariusz Miłek, prezes zarządu CCC, Gary Stahl, dyrektor ds. fundraisingu indywidualnego i partnerstw UNICEF w Genewie oraz Marek Krupiński, dyrektor generalny UNICEF Polska.

Współpraca z UNICEF będzie komunikowana we wszystkich salonach obuwniczych CCC w 21 krajach, m.in. w Polsce, Czechach, Niemczech, Austrii, Szwajcarii, czy na Węgrzech.

Firma jest głównym sponsorem grupy kolarskiej – koszulki jej zawodników również zostaną oznaczone logo UNICEF. Tym samym grupa kolarska należąca do CCC, podczas wyścigów na całym świecie, będzie z prezentować współpracę z UNICEF i zaangażowanie spółki w działania na rzecz dzieci. Jest to pierwsze tego typu sportowe partnerstwo UNICEF. Grupa kolarska CCC staje się częścią sportowych partnerstw UNICEF, tuż obok tak znanych jak m.in. FC Barcelona.

-  Współpraca z CCC jest jedyną w swoim rodzaju, ponieważ łączy w sobie partnerstwo sportowe i biznesowe. To historyczny moment dla naszej organizacji - po raz pierwszy firma z Polski została globalnym partnerem UNICEF - mówi Marek Krupiński, dyrektor generalny UNICEF Polska.

Środki przekazane przez CCC zostaną przeznaczone na sfinansowanie programów UNICEF na rzecz ratowania zdrowia i życia dzieci na całym świecie. - Dzięki wsparciu CCC będziemy mogli jeszcze skuteczniej nieść pomoc najbardziej zagrożonym dzieciom. To bezcenne, mówi Gary Stahl, dyrektor ds. fundraisingu indywidualnego i partnerstw UNICEF. - Cieszymy się, że szczególnym obszarem zainteresowania CCC są programy związane z edukacją poprzez sport, a także te wspierające rozwój dziewcząt, tak, aby mogły w pełni wykorzystać swój potencjał.

-  Globalne partnerstwo z UNICEF jest dla nas niezmiernie ważne, ponieważ możemy realizować założenia naszej strategii zrównoważonego rozwoju, poprzez aktywności prowadzone w naszych salonach obuwniczych, jak i drużynę kolarską, biorącą udział w wyścigach na całym świecie. Jesteśmy dumni, że mogliśmy przystąpić do grupy grona liderów biznesu, którzy są partnerami UNICEF - dodaje Dariusz Miłek, prezes CCC.

Dołącz do dyskusji: Firma obuwnicza CCC globalnym partnerem UNICEF

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Pracownik CCC
Mógłby także pomyśleć pan Miłek o pracownikach....
Do związków zawodowych ZAKAZ wstepu bo grozi zwolnieniami.... boi się że ludzie masowo beda mówili co się dzieje w firmie.... także kwestia wyrobienia premii obrotowej.... jest Niemożliwe.... za najniższą krajowo stawia wymogi pracownikom jakby pracowali za stawke conajmniej 2xwieksza.... wyzysk.... jak najmniej ludzi na sklepie a jak najwiecej zrobione..... rozumiem ze RBH i produktywność.... a KLIENT NASZ PAN.....
Tu się szczyci UNICEF .... tak.... tak.... pewnie pomagaj jestem za! Ale stały pracownik powinien być także doceniony.... umowa na czas nieokreślony dopiero po umowie 3raz na 11 miesięcy...
I tak można pisać i pisać....
odpowiedź