SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Celina Witas wicedyrektorem Informacyjnej Agencji Radiowej

Celina Witas od wczoraj została zastępcą dyrektora i redaktora naczelnego Informacyjnej Agencji Radiowej. To kolejna zmiana personalna w ostatnich dniach w Polskim Radiu.

Article

Witas pracę rozpoczynała w Polskim Radiu Katowice. Była też współpracownikiem katowickiego oddziału RMF FM. Od 1996 roku związana była z warszawskim oddziałem Telewizji Polskiej. Między 2002 a 2009 rokiem Witas była szefem zespołu Telewizyjnego Kuriera Warszawskiego, zaś od 2011 do 2017 roku - zastępcą kierownika redakcji warszawsko-mazowieckiej TVP Warszawa. W latach 2010-2011 była wydawcą serwisów informacyjnych w TVP Info. Od 2016 roku Celina Witas jest gospodarzem programu „I wszystko jasne” - emitowanego na antenie TVP3 Warszawa i transmitowanego przez Radio Dla Ciebie.

Celina Witas jest absolwentką Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Śląskiego oraz Podyplomowego Centrum Samorządu Terytorialnego i Rozwoju Lokalnego Uniwersytetu Warszawskiego.

To kolejna zmiana personalna w ostatnich dniach w Polskim Radiu. Od poniedziałku Jolanta Fudala objęła stanowisko dyrektora Agencji Promocji PR, zaś jej zastępczynią została Mirosława Mieszkowska. Wcześniej Paweł Piszczek objął stanowisko redaktora i dyrektora - redaktora naczelnego IAR, zastępując na tym stanowisku Tomasza Kowalczewskiego.  Odwołany został także Wincenty Pipka - zastępca dyrektora redaktora naczelnego IARMichał Przerwa został natomiast szefem redakcji informacji PR 24, na tym stanowisku zastąpił Łukasza Sobolewskiego.

Jacek Sobala został wybrany przez Radę Mediów Narodowych na stanowisko prezesa Polskiego Radia na początku marca. Zastąpił Barbarę Stanisławczyk-Żyłę, która zrezygnowała z zarządzania Polskim Radiem w połowie lutego. Drugim członkiem zarządu jest Mariusz Staniszewski.

 

 

Dołącz do dyskusji: Celina Witas wicedyrektorem Informacyjnej Agencji Radiowej

6 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
MAX
Propagandy będzie wiecej
odpowiedź
User
to ja
Nie wiem czy może być gorzej niż było za v-ce dyrektor Ewy A.
odpowiedź
User
Wirtualne media cenzurują
Wirtualne media cenzurują komentarze... czemu mnie to nie dziwi?
odpowiedź