SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Cenne chwile życia chorujących na nowotwory w kampanii Fundacji Alivia (wideo)

Rozpoczęła się kampania promująca Fundację Onkologiczna Osób Młodych Alivia. Za przygotowanie i realizację akcji odpowiadają firmy Young & Rubicam Poland, Opus Film i RC2 Raczkiewicz Chenczke Consultants.

Katarzyna Warnke w spocie Fundacji Alivia Article

W kampanii Fundacji Alivia znana aktorka teatralna Katarzyna Warnke wciela się w osobę cierpiącą na chorobę nowotworową. Spot pokazuje, że każda chwila życia ludzi w takiej sytuacji słono kosztuje, ponieważ często stoją przed wyborem: albo skorzystać z najnowocześniejszych, bardziej skutecznych, ale płatnych metod leczenia, albo zdać się na te refundowane, ale dające mniejsze szanse na pokonanie choroby.

Akcja zachęca do przekazywania 1 proc. podatku na rzecz Fundacji Alivia. - Wiele innowacyjnych lub eksperymentalnych metod leczenia nie jest refundowanych przez NFZ, przez co wielu chorych nie tylko nie może z nich skorzystać, ale nawet o nich nie wie. Tutaj każda chwila jest cenna. Dlatego wspieramy, doradzamy i edukujemy pacjentów w zakresie sposobów walki z rakiem. Kwoty niezbędne na innowacyjne, ale bardziej skuteczne leczenie przekraczają możliwości finansowe praktycznie każdego z nas - opisuje Agata Polińska z fundacji.

Kampania jest prowadzona w telewizji (stacje ogólnopolskie), internecie (m.in. portale społecznościowe), radiu oraz prasie.

Kreacją spotu zajęła się agencja Young & Rubicam, produkcją - studio Opus Film, a działania PR realizuje agencja RC2 Raczkiewicz Chenczke Consultants. Wszyscy twórcy i firmy pracowali przy kampanii pro bono.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Cenne chwile życia chorujących na nowotwory w kampanii Fundacji Alivia (wideo)

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Bąbel
Dlaczego to NFZ, czyli my wszyscy, ma finansować eksperymenty naukowe zagranicznych koncernów?
8 8
odpowiedź