SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Centralne Biuro Zwalczania Cyberprzestępczości szuka pomysłów na logo

W związku z utworzeniem Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości ogłoszono konkurs na projekt graficzny logo jednostki.

fot, Policja.plArticle

Konkurs przeznaczony jest wyłącznie dla funkcjonariuszy lub pracowników policji. Projekt logo być dziełem samodzielnym, oryginalnym i zaprojektowanym zgodnie z aktualnymi trendami projektowania.

Logo musi zawierać symbole narodowe oraz elementy charakterystyczne dla polskiej policji. Zgłaszający muszą pokazać wersje z użyciem nazwy "Centralne Biuro Zwalczania Cyberprzestępczości" oraz skrótu "CBZC". Logo musi tematyką nawiązywać do systemów informatycznych i teleinformatycznych, a także do zagrożeń z jakimi systemy te są kojarzone.

5 tys. złotych dla zwycięskiego projektu logo

Prace można przesyłać do 31 sierpnia br. na adres: Centralne Biuro Zwalczania Cyberprzestępczości, ul. Puławska 148/150; 02-624 Warszawa, z dopiskiem ,,Konkurs na projekt graficzny logo Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości” wraz z dołączoną wypełnioną kartą zgłoszenia opatrzoną własnoręcznym podpisem Prace nadesłane po tym terminie nie bedą rozpatrywane przez komisję konkursową.

Komisja konkursowa dokona oceny nadesłanych prac i rozstrzygnie konkurs nie później niż do dnia 12 września 2022 roku. Zwycięzca otrzyma nagrodę w  wysokości 5000 zł.

Centralne Biuro Zwalczania Cyberprzestępczości ma zajmować się walką z przestępstwami w przestrzeni cyfrowej.

Centralne Biuro Zwalczania Cyberprzestępczości ma powstać do 2025 r. i liczyć 1800 funkcjonariuszy, zarabiających 10-15 tys. zł; nabór ruszy w styczniu, nowa służba będzie miała uprawnienia operacyjne - informował w ubiegłym roku szef MSWiA Mariusz Kamiński.

"Centralne Biuro Zwalczania Cyberprzestępczości to jest instytucja dla obywateli, którzy zostali skrzywdzeni przez cyberprzestępców" - mówił wiceminister spraw wewnętrznych i administracji Maciej Wąsik w Sejmie w debacie o powołaniu nowej formacji w policji. "Tam po telefonie na numer 112 obywatele będą mogli liczyć na skuteczną pomoc przy włamaniu na konto mailowe, bankowe, czy od gier; musimy mieć do tego specjalistów - podkreślił wiceminister.

Dołącz do dyskusji: Centralne Biuro Zwalczania Cyberprzestępczości szuka pomysłów na logo

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Policjant_designu
To będzie wspaniały projekt. Zlecanie pracy, którą powinien zająć się brand designer albo przynajmniej projektant - policjantom! w konkursie! za 5k zł :)))))), To właściwa droga projektowa. A później zdziwienie, że poziom discopolo i błędy techniczne.
odpowiedź