SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Centralny Port Komunikacyjny szuka prezesa i członka zarządu ds. komunikacji i PR

Centralny Port Komunikacyjny wszczął postępowanie kwalifikacyjne na stanowisko prezesa zarządu spółki oraz członka zarządu ds. komunikacji i PR.

Article

Kandydaci na stanowisko prezesa CPK muszą mieć wykształcenie wyższe, legitymować się co najmniej pięcioletnim okresem zatrudnienia oraz trzyletnim doświadczeniem na stanowiskach kierowniczych lub samodzielnych albo wynikającym z prowadzenia działalności gospodarczej.

Wymogiem jest także posiadanie pełni praw publicznych, wiedza z zakresu działalności spółki oraz sektora, biegła znajomość języka angielskiego oraz "wyróżniające zdolności organizatorskie, komunikacyjne, swobodę poruszania się w międzynarodowym środowisku biznesowym oraz umiejętność pracy w złożonych zespołach menedżerskich".

Jak wynika z treści ogłoszenia, pisemne zgłoszenie kandydata wraz z wymaganymi dokumentami i oświadczeniami należy dostarczyć do 13 grudnia 2019 r., otwarcie zgłoszeń nastąpi nie później niż 16 grudnia. Rozmowy kwalifikacyjne odbędą się 19 i 20 grudnia.

Te same terminy obowiązują kandydatów na stanowisko członka zarządu CPK ds. komunikacji i PR.

Osoby zainteresowane tym stanowiskiem muszą mieć wyższe wykształcenie oraz co najmniej pięć lat udokumentowanego doświadczenia zawodowego. Wymagane są też "wyróżniające zdolności organizatorskie, komunikacyjne, swobodę poruszania się w międzynarodowym środowisku biznesowym" oraz biegły angielski. Kandydaci nie mogą należeć do partii politycznej ani do związku zawodowego.

Obecnie funkcję prezesa CPK pełni Mikołaj Wild, a członkinią zarządu ds. komunikacji i PR jest Sylwia Matusiak, delegowana tymczasowo z rady nadzorczej.

Dołącz do dyskusji: Centralny Port Komunikacyjny szuka prezesa i członka zarządu ds. komunikacji i PR

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl