SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Centrum Prasowe Lemon dostarczy radiowcom darmowe dźwięki

Ruszyło Centrum Prasowe Lemon, które produkuje darmowe dźwięki radiowe. Jest to pierwsza tego typu inicjatywa skierowana do dziennikarzy radiowych.

Centrum Prasowe Lemon dostarczy radiowcom darmowe dźwięki

- Strategia firmy polega na tym, że za dźwięki płacą firmy, które chcą, aby informacja dotarła do mediów - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl odpowiedzialny za projekt Jakub Nowina.

Firmy biorące udział w projekcie to m.in. Gutek Film, Państwowy Instytut Wydawniczy, Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych, miasto Gdynia.

Dźwięki przystosowane są do różnych audycji m.in. kulturalnych, informacyjnych, publicystycznych. W ofercie dostępne są tzw. setki, obrazki, paszczodźwięki, reportaże i audycje.

- Do większości dodawane są surówki. Dziennikarze mogą więc sami wybrać to, co jest dla nich najbardziej atrakcyjne - dodaje Nowina.

Każdy radiowiec może bezpłatnie pobierać mp3 ze strony www.prasowe.com. Pliki dostępne są w jakości od 128 do 256 kb/s.

Jak dowiedziały się Wirtualnemedia.pl Centrum Prasowe Lemon planuje także transmisje konferencji prasowych, pełny ich zapis oraz przekazywanie dźwięków na bieżąco, z takich kulturalnych wydarzeń jak koncerty i festiwale.

Niebawem ruszą także gotowe audycje, które stacje radiowe także bezpłatnie będą mogły puszczać na własnej antenie. Czas trwania audycji wynosi od 2 do 30 minut.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Centrum Prasowe Lemon dostarczy radiowcom darmowe dźwięki

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl