SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

"Ceny Ostrościęte" - nowa oferta dla firm w Dialogu

91 zł netto miesięcznie za zestaw czterech usług telekomunikacyjnych, w tym abonament telefoniczny od 29 zł netto. To nowa oferta Dialogu dla firm korzystających z usług na sieci operatora.

W promocji "Ceny Ostrościęte" wszystkie usługi są dostępne solo lub w zestawie dostosowanym do indywidualnych potrzeb firm. Klient może zakupić wybrany produkt (internet, telefon stacjonarny, komórkowy i hosting) pojedynczo lub w pakiecie.

Najbardziej rozbudowany pakiet tworzą: telefon stacjonarny lub Diallo Duo (konwergentna oferta łącząca ze sobą telefon stacjonarny i komórkowy na jednym rachunku), internet oraz usługa dodatkowa – hosting.

Oferta przeznaczona jest zarówno dla nowych klientów, jak i aktualnie korzystających z usług Dialogu.

W najciekawszej zdaniem operatora konfiguracji produktów, klient za cztery usługi: telefon komórkowy i stacjonarny (900 minut w pakiecie), internet 20 Mb/s oraz usługi hostingowe, zapłaci 91 zł netto przez pierwsze 5 miesięcy umowy.

Taryfa Diallo Duo kierowana jest do klientów chcących łączyć telefon stacjonarny z komórkowym. Klient otrzymuje ponadto telefon komórkowy za 1 zł netto oraz do 3 dodatkowych kart SIM.

Dla osób chcących korzystać tylko z telefonu stacjonarnego Dialog proponuje taryfę, w ramach której klient płaci 29,00 zł netto za abonament miesięczny (w profilu podstawowym, przy umowie na 24 mies.). Dostępna jest także taryfa 300+, w której pakiet 300 minut na numery stacjonarne można wymienić na 100 minut do numerów komórkowych. Niewykorzystany pakiet minut nie przepada z końcem okresu rozliczeniowego, ale przechodzi na następny miesiąc. Miesięczny abonament w tej opcji wynosi 45 zł netto miesięcznie. Za aktywację usługi jednorazowa opłata to 1 zł (netto).

Z kolei internet w Dialogu jest dostępny w trzech opcjach: 6, 10 i 20 Mb/s. Dla klientów decydujących się na tę usługę w pakiecie z taryfą konwergentną, operator przygotował ofertę, w ramach której przedsiębiorca zapłaci za dowolną przepływność 1 zł netto przez pierwsze 5 miesięcy użytkowania, przy umowie na 24 miesiące. Dodatkowo w ofercie pakietowej, dla zainteresowanych posiadaniem własnej domeny i strony www, operator oferuje hosting bez żadnych opłat przez 5 miesięcy. Przy wyborze eFaktury klient dostaje rabat na aktywację usługi.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: "Ceny Ostrościęte" - nowa oferta dla firm w Dialogu

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
trewor
jakich jeszcze idiotycznych określeń możemy się spodziewac na określenie obniżki cen? ostrościęte to powinny być głowy tych copywriterów co wpadają na takie genialne teksty :))
8 8
odpowiedź