SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Cezary Bielakowski prokurentem w Polskiej Agencji Prasowej

Zastępca redaktora naczelnego Polskiej Agencji Prasowej Cezary Bielakowski objął w spółce funkcję prokurenta. Z PAP jest związany od 4,5 roku.

Cezary Bielakowski, fot. blogpress.plArticle

Jako prokurent w Polskiej Agencji Prasowej Cezary Bielakowski został wpisany do KRS pod koniec listopada. Taką funkcję w firmie od końcówki 2016 roku pełni też Justyna Leszczyńska.

Jesienią br. nastąpiły zmiany w radzie nadzorczej PAP: powołano do niej Agnieszką Glapiak, a przewodniczącym został Maciej Świrski, który zasiada w radzie od wiosny 2017 roku.

Bielakowski w PAP od 4,5 roku

Cezary Bielakowski pracuje w Polskiej Agencji Prasowej od wiosny 2016 roku, pełni funkcję zastępcy redaktora naczelnego. Zastąpił na tym stanowisku Katarzynę Buszkowską.

Przedtem Bielakowski przez ponad cztery lata pracował w tygodniku „Wprost”. Wcześniej był m.in. szefem działu politycznego i zastępcą redaktora naczelnego w „Dzienniku”, zastępcą szefa działu politycznego w „Rzeczpospolitej” i szefem działu krajowego w „Newsweek Polska”.

Pracował też jako dziennikarz w „Życiu” i agencji informacyjnej SIS-Serwis oraz jako redaktor literacki w studiu filmowym OKO. W latach 90. był już związany z Polską Agencją Prasową, pełnił funkcję szefa działu politycznego.

W ub.r. Polska Agencja Prasowa zanotowała wzrost skonsolidowanych przychodów sprzedażowych o 4 proc. do 52,56 mln zł oraz 3,65 mln zł straty netto (wobec 2,04 mln zł straty rok wcześniej). Zmalały przychody ze sprzedaży serwisów ogólnoinformacyjnych i ekonomicznych oraz Centrum Prasowego, a wzrosły z PAP Foto, obsługi medialnej i wynajmu. Na koniec ub.r. firma zatrudniała 401 osób.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Cezary Bielakowski prokurentem w Polskiej Agencji Prasowej

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Daga
Widać na zdjęciu, że tryska szczęściem...
odpowiedź