SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

„Chce się Ż” - apetyt na życie w kampanii piwa Żywiec (wideo)

Ruszyła nowa kampania piwa Żywiec (produkowanego przez Grupę Żywiec) oparta na koncepcji kreatywnej pod hasłem „Chce się Ż”. Akcję przygotowały firmy Ogilvy & Mather, Gong, Just, Roots PR i MediaVest.

Article

- W nowej kampanii w charakterystyczny dla siebie, lekki i inteligentny sposób Żywiec pokazuje swoje rozumienie apetytu na życie i chce zarażać nim Polaków - opisuje Izabela Głodek, dyrektor marki Żywiec w Grupie Żywiec. Spot składa się ze scen przedstawiających różne przejawy nienasycenia życiem. Każda jest podsumowywana hasłem, w którym zamiast słów „Żywiec” i „życie” znajduje się litera „ż”.

W kampanii prowadzonej obecnie na Śląsku piwo Żywiec jest promowane hasłami w tamtejszej gwarze, natomiast wersja Żywiec Saison była niedawno reklamowana pod hasłem „Otwieramy sezon na Saison”.

Nowa akcja reklamowa obejmuje telewizję (stacje główne i tematyczne), kina, internet, prasę oraz punkty sprzedaży. Spot będzie emitowany w wersji 45-, 30- i 60-sekundowej.

Strategię i kreację kampanii przygotowała agencja Ogilvy & Mather. Za działania w internecie odpowiada agencja Gong, za BTL - agencja Just, za planowanie i zakup mediów - dom mediowy MediaVest, a za działania public relations - agencja Roots PR.

Dołącz do dyskusji: „Chce się Ż” - apetyt na życie w kampanii piwa Żywiec (wideo)

24 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
mradar
żadna kampania nie zmieni faktu,że produkt reklamowany to napój spirytusowy nie majacy z piwem nic wspólnego.
odpowiedź
User
pavv
Przecież produkty Żywca to nie piwo, a napój piwopodobny o smaku identycznym z naturalny składające się z wody, spirytusu i aromatów piwa identycznych z naturalnymi. Aż dziw bierze, że mają jeszcze kasę na reklamę, bo to co widzę w sklepach to wyczyszczone półki z piwami i pełne półki i kontenery z produktami Żywca, Okocimia czyy też KP.
odpowiedź
User
to ja
Co to za piosenka?
odpowiedź